RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Tanışma (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=16)
-   -   zıpkınla balık avı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7738)

deliyeşil 13-06-2010 20:20

zıpkınla balık avı

bugünkü olta ile yapılan balık organizasyonundan müthiş keyif aldım.zıpkınla dalış açısından bana tecrübelerini aktaracak üstadlar ile tanışmak istiyorum..düşünceleriniz için şimdide tşkler.

brkknc 13-06-2010 21:15

İyi akşamlar, organizasyon çok muhabbet olmuş, biz gelemeyenler şansımıza yanalım artık bu aradaaramıza hoşgeldiniz imza ayarlarınızı tamamlarsanız hitapta kusur etmeyiz, hayırlı akşamlar dilerim..

deliyeşil 13-06-2010 22:20

siteye yeni yeni alışıyorum :) imza ayarlarını bulamadım :)

bu arada ben tolga dal vestelde çalışıyorum manisada oturuyorum...

xnode 13-06-2010 22:26

Hoşgeldiniz;
İmza ayarlarınızı düzenlemek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]tıklayınız..

Yağız DEMİR 14-06-2010 08:07

Alıntı:

deliyeşil tafarından gönderildi (Mesaj 86803)
siteye yeni yeni alışıyorum :) imza ayarlarını bulamadım :)

bu arada ben tolga dal vestelde çalışıyorum manisada oturuyorum...

sayfanın sol ustunde kontrol panelı var oradan gırıyon ve yıne sayfanın sol tarafında ımza duzenle cıkıyor oradan dolduruyon aynen bızım yazdıklarımız yazıların altında olusan ad soyad - dogum tarıhı - memleket ve kangrubu yazılıyo eger yerı bulamazsanız onlıne olan arkadaslarımız yada yonetıcı arkadaslarımızla ırtıbata gecersenız sıze yardımcı olacaklardır

deliyeşil 14-06-2010 22:10

çok tşkler...
zıpkınla balık avı organizasyonu olacak mı acabaa :)

adolomorola 14-06-2010 22:38

Alıntı:

deliyeşil tafarından gönderildi (Mesaj 86789)
bugünkü olta ile yapılan balık organizasyonundan müthiş keyif aldım.zıpkınla dalış açısından bana tecrübelerini aktaracak üstadlar ile tanışmak istiyorum..düşünceleriniz için şimdide tşkler.

Tolga öncelikle aileye hoşgeldin.
Tabiyki zıpkınla avlanan arkadaşlarımız var
mutlaka sana yardımcı olacaklardır.;)

Bu arada resimlerde ve videolarda süper çıkmışsın.;)
En kısa zamanda resimler ve videolar sahne alacak
en güzel şekilde hazırlanıyorlar...;)

ocaklar 15-06-2010 22:34

selam

öncelikle sitemize hoşgeldin.bende saruhanlıda oturuyorum ve c.b.ü hastanesinde çalışıyorum.oltanın yanı sıra zıpkın ilede avlanıyorum.elimden geldiği kadarıyla bilgi alışverişinde bulunabilirim..istersen birgün gel bir çayımızı iç.muhabbet ederiz..saygılar...ismim mehmet ocaklar

adolomorola 15-06-2010 22:57

Alıntı:

ocaklar tafarından gönderildi (Mesaj 87045)
öncelikle sitemize hoşgeldin.bende saruhanlıda oturuyorum ve c.b.ü hastanesinde çalışıyorum.oltanın yanı sıra zıpkın ilede avlanıyorum.elimden geldiği kadarıyla bilgi alışverişinde bulunabilirim..istersen birgün gel bir çayımızı iç.muhabbet ederiz..saygılar...ismim mehmet ocaklar

Bende diyorum nerelerde bu Mehmet
ilgi alanına girmek lazımmış demek:D:D:D...

ocaklar 16-06-2010 18:46

her zaman takipteyim merak etmeyin..şu sıralar fazla gidemedik balığa o yüzden raporda yok ama kısa zamanda yeni maceralarla aranızda olurum..

Saat 11:57.