RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Malzemeler ve Bakımları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=65)
-   -   İstanbul'da malzeme temin yeri (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9700)

colombo12 12-09-2011 15:47

İstanbul'da malzeme temin yeri

Merhabalar,
ben ve benim gibi siteye yeni katılan biri olarak sizlerden destek bekliyoruz.Vermiş olduğunuz bilgiler gerçekten çok güzel.Ben istanbulda nereden malzeme alabilirim diye sormak istiyorum çünkü herkes bişeyler satıyo ama bilmediğimiz için kandırıyorlar.Bunu engellemek yada en aza indirmek için sizlerin devamlı,güvenilir olarak mazleme aldığınız yerleri bizlerle paylaşmanız.Anadolu yakası ve avrupa yakasındaki bildiğiniz güvenilir malzeme satış yerlerini bekliyorum.
Desteğiniz için teşekkür ederim.

Anıl ÜNALAN 12-09-2011 17:52

Alıntı:

colombo12 tafarından gönderildi (Mesaj 112392)
Merhabalar,
ben ve benim gibi siteye yeni katılan biri olarak sizlerden destek bekliyoruz.Vermiş olduğunuz bilgiler gerçekten çok güzel.Ben istanbulda nereden malzeme alabilirim diye sormak istiyorum çünkü herkes bişeyler satıyo ama bilmediğimiz için kandırıyorlar.Bunu engellemek yada en aza indirmek için sizlerin devamlı,güvenilir olarak mazleme aldığınız yerleri bizlerle paylaşmanız.Anadolu yakası ve avrupa yakasındaki bildiğiniz güvenilir malzeme satış yerlerini bekliyorum.
Desteğiniz için teşekkür ederim.

Malzemeleri tanıyorsanız eğer internetten üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Eğer malzemeyi önce elime alıp kontrol etmek istiyorum diyorsanız o konu da istanbullu dostlarımız size yardımcı olacaklardır.

colombo12 14-09-2011 07:42

istanbullu dostlar yardım edebilirse sevinirim...

ustam18 14-09-2011 08:03

Çankırı dan malzeme temin etmem zor oluyor.internet üzerinden tanıştığım yüzünü bile görmediğim bir dostum var istanbul da. kaliteli ve piyasa değerinden ucuza alma imkanım oluyor.anında kargoya veriyor siparişim 24 saat içerisinde elime geçiyor.Kafasına yatmayan malzeme yerine "o işini görmez sana şunu gönderiyorum" diyor.velhasıl çok candan bir dost.Allah ondan razı olsun hayırlı işler bol kazançlar versin.Aşağıda adresi ve telefon numaraları var.internet üzerinden ürünleri görme imkanınız da var tabii rasgele nin önüne www. sonuna da com koyup sayfalarını da gezebilirsiniz. yalnızca fiyatları üzerinde yazılı değil tek eksiği bu bence.
Rasgele balıkcılık-Hamidiye Caddesi No:18/2 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: +90 212 512 76 71
Fax: +90 212 527 80 84

hepinize hayırlı alışverişler.Rastgele.

drasty41_41 14-09-2011 08:14

merhaba istanbul'un neresindesin bilmiyorum ama üsküdarda pek çok malzeme satıcısı var uncular sokakta buna keza karşıdada var karaköy taraflarında rast gele..

BalıkcıGenc 14-09-2011 09:55

abicim çok ucuza sağlam mal almak istiyorsan
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] sitedeki satıcıdan çok sağlam ve ucuza mal alabilirsin. ben altın 7 bilyeli 360 cm kamış kılıf istediğin kalınlıkta misina ve hanig balık tutacağını mesaj atarken yazarsan ona göre takım veriyolar 2 çapari 2 kurşun 2 fırdöndü ve fazladan bir misina veriyorlar. buna ben 60 tl verdim bence gayt ucuz. marka olarak bakarsan pek nam yapmış marka değil ama ben kullandığımdan söylüyorum. gayet sağlam :D

fehmi5 14-09-2011 09:59

hayrettin abi merhaba,
söylediğin balıkçı meşhur bir yerdir istanbulda.güvenerek alabilirsin.bu arada ben de çerkeşliyim.istanbuldaki arkadaşlar karaköyden ,istoçtan ,üsküdardan kıyılardaki malzemecilerden pek çok yerden malzeme alınabilmektedir.birkaç yer ismi söylemek gerekirse;
istoç kısık ,av pazarı ve diğer leri hepsi aynı yerdedir.kartalda gücencem shop ,üsküdarda cengiz balıkçılık,sirkesi rastgele,karaköy köprü altı v.s

ustam18 14-09-2011 10:15

Alıntı:

fehmi5 tafarından gönderildi (Mesaj 112542)
hayrettin abi merhaba,
söylediğin balıkçı meşhur bir yerdir istanbulda.güvenerek alabilirsin.bu arada ben de çerkeşliyim.istanbuldaki arkadaşlar karaköyden ,istoçtan ,üsküdardan kıyılardaki malzemecilerden pek çok yerden malzeme alınabilmektedir.birkaç yer ismi söylemek gerekirse;
istoç kısık ,av pazarı ve diğer leri hepsi aynı yerdedir.kartalda gücencem shop ,üsküdarda cengiz balıkçılık,sirkesi rastgele,karaköy köprü altı v.s

Değerli kardeşim merhabalar.böyle bir forumda bir hemşerimin olması nedeniyle ne kadar sevindiğimi anlatamam.
İstanbulda görerek almak bir başkadır ama bemim gibi görmeden alışveriş yapanlar için satıcının sözüne güvenmek önemlidir.birzamanlar üyesi olduğum bir forumdan tanıdığım bu arkadaşa bir iki kez sipariş verdim.siparişimin birinde benim verdiğim marka dışında bir misina göndermişti.int. ten araştırdım o fiyata o misina kesinlikle olmazdı telefonla sorduğumda "senin istediğin misina ...kğ çeker,benim gönderdiğim onun 2 katı çekerinde"demiş e fiyatı omudur zarar etmeyesin dediğimde "yok be abi zarar etmedim de kar ı az ettim"demişti.o günden sonra telefon açarım (ismi Kamil dir) Kamil kardeşim bana şöyle bişey lazım derim.ücretini havale etmemi bile beklemeden kargoya verir sağolsun.balıkcılık üzerine internetten satış yapan sitelerden araştırmalarım sonucu hem fiyatı uygun hem kaliteli malzeme satışı yapmakta.
tüm dostlara Rastgele.

colombo12 15-09-2011 09:58

çok teşekkür ederim paylaşımlarınız için...

Ahmet TARİH 16-09-2011 20:51

Sayın üyemiz hitapta kusur yaşamamak adına öncelikle "Kontrol Panelini" kullanarak imza ayarlarınızı yapmanızı rica ediyoruz.
Arkadaşlarında tavsiyelerinden anlaşıldığı gibi İstanbulda farklı semtlerde bir çok balık avı malzemesi satan dükkan var. İşin güzel olan tarafı ise aynı bölgede birkaç dükkanın yanyana veya birbirine çok yakın olması. Böyle olunca da birisinde bulunamayan malzemeyi diğerinde bulabilme şansınız çok yüksek oluyor.
Genellikle fiyatlarda aşağı yukarı birbirine yakındır. Bazen firmalar ellerinde bulunan fazla stok malzemeleri eritmek, bazen müşteri çekmek bazende farklı nedenlerle promosyon veya özl indirimler yapabiliyor. Size tavsiyem alacağınız ürünü ilk önce intrnetten inceleyin. Ürün detay bilgileri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra doğru pazarlık şansınız daha fazla olacaktır. Bu firmaların internetten adres ve telefonlarını kolaylıkla temin edeblir ve telefon ile de rahatlıkla fiyat alabilirsiniz.

Saat 09:11.