RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   10 Haziran 2007.Uskumru ve İstavrit. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3175)

Anıl ÜNALAN 10-06-2007 17:14

10 Haziran 2007.Uskumru ve İstavrit.

Merhaba abilerim..

Sabahın 6 sında olta atmamızla birlikte balık almaya başlamıştık ve 8:40 civarına kadar iyi istavrit aldık ondan sonra balık kesince kanal suyuna zokalı takım ile uskumru avlamaya çıktık 12 tane de uskumru aldık kısa günün kârı bu kadardı...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

SAYGILARIMLA...

ismail çakır 10-06-2007 18:05

sevgili anıl uskumrular çok güzel görünüyor.istavritler de öyle.. tebrik ederim.
rastgelsin...

nevzat 10-06-2007 18:09

Anıl yinede iyi balık almışınız,tebrikler.Bu hafta biz gitmedik ama inşallah hafta arası telafi ederiz.Uskumruyu hamsi ile mi yoksa sardalya ile mi aldın?Rastgele.

mufi 10-06-2007 18:27

iyi..iyi..balık iyi..
Anıl aferim size be :helal: :helal: ..birde şu çapari takımının fotografını aktar bakalın ne tip çapariye geldiler. denizin sakinleri:rolleyes: görelim

''korku ne kadar büyürse tehlike o kadar yaklaşır''
''Doktorun yaşlısı avukatın genci iyidir''

danimarka dan

igmsva 10-06-2007 18:31

Anıl seni tebrik ediyorum çok güzel görünüyorlar kardeşim.

Wetblue 10-06-2007 18:32

Derya Kuzusu Bunlaaaaar...........ELİNİZE KOLUNUZA SAĞLIK. AFİYETLE.....

Anıl ÜNALAN 10-06-2007 18:46

Herkese teşekkür ederim.

Nevzat abi balık sardalya yemiyor sadece beyaz(gümüş) hamsi yi yiyor.Ama sürü av yapıyor ise çaprariyede atlıyor;) (bu hafta çapariyle almadık uskumru ama bilgine ) ...

Muvaffak abicim takımların fotoğrafını değil sana gerçeğini veriyim sana feda olsun :) Şaka bi yana abi foto çekebilicek olsam daha doğrusu telefonumun bazı özellikleri bozuldu PC ye aktaramıyorum fotoları o yüzden çekince başka yollarla atıyorum PC ye fotoları o da zor oluyor başkta telefon bulmak vs. gibi.
Elimde var bitane hiç kullanılmamış çok güzel bir takım istersen verebilirim :) .

Taygun KOCABIYIK 10-06-2007 19:47

Anılım kırmışsın balığın belini payımı ayır bi ara uğrar alırım ;)

nevzat 10-06-2007 22:21

Anıl'ım sana çok teşekkür ederim kardeşim,kullanılan yem konusundaki tavsiyeleri,Muvaffak abiye açıkellilikle yaklaşımını ve paylaşımın konularında tebrik ediyorum;Bu güzel sitenin ya da sitelerin amacı ve çizgisi böyle güzel paylaşımlar olmalı !!

Anıl ÜNALAN 10-06-2007 22:37

Alıntı:

nevzat tafarından gönderildi
Anıl'ım sana çok teşekkür ederim kardeşim,kullanılan yem konusundaki tavsiyeleri,Muvaffak abiye açıkellilikle yaklaşımını ve paylaşımın konularında tebrik ediyorum;Bu güzel sitenin ya da sitelerin amacı ve çizgisi böyle güzel paylaşımlar olmalı !!

Her zaman abi.Başımın üstünde yeriniz var.İsteyin kullandığım takımlardan elimle getireyim veriyim ;) Takım size kurban olsun ;) ...

Bide abi Unutma normal hamsi değil gümüş hamsi olucak :) ..Bu zamanda bulamazsın ama önceden paketleyip buza yatırıp satanlar var.Belkide senin dolabındada vardır öle bir kaç paket...( Bizim dolapta 40-50 paket varda :) )

Saat 03:48.