RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=7)
-   -   ELVADA BARIS - yine bir Genc sanatcimizi kaybettik (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3299)

BLACK SHARK 05-07-2007 11:58

ELVADA BARIS - yine bir Genc sanatcimizi kaybettik

Belki yeri degil ama ..inanin cok Üzüldüm .Takdiri Ilahi Allah rahmet eylesin ..ailesine ve dostlarina cenabi Allah dan sabir diliyorum ..:'( :'( :'(

selamlar

ykmk 05-07-2007 12:17

Yasin abi iyiki açtın bu konuyu.Gencecik bir sanatçımızdı.Pek yakından ilgilenmiyordum ama benim Türk Karayip korsanımdı kendisi.Allah rahmet eylesin.Geride kalanlarına da baş sağlığı diliyorum.Gencecik bir sanatçımızı kaybettik.Allah'tan gani gani rahmet diliyorum.
Teşekkürler...

mufi 05-07-2007 15:16

Alıntı:

ykmk tafarından gönderildi
Yasin abi iyiki açtın bu konuyu.Gencecik bir sanatçımızdı.Pek yakından ilgilenmiyordum ama benim Türk Karayip korsanımdı kendisi.Allah rahmet eylesin.Geride kalanlarına da baş sağlığı diliyorum.Gencecik bir sanatçımızı kaybettik.Allah'tan gani gani rahmet diliyorum.
Teşekkürler...

Allah rahmet eylesin. halka malolmuş bir delikanlı idi. ve Yunuscan ım aynen senin fikrine bende katılıyorum bende hep evde konuşurdum. yerli karayib korsanı diye.. toprağı bol olsun.. yazı yazılmış..demek..
çok sevdiği rahmetli cem karaca ve barış manço nun yanına gitti

isk_ender 05-07-2007 18:10

genç vede hayatının baharında bir sanatçı,allah rahmet eylesin,yakınlarına sabır versin,güzel memleketimin acı gerçeği trafik canavarı kimbilir daha kaç genci kara toprağa göndericek,lütfenm emliyet kemerini kullanıp trafik kurallarına riayet edelim.....(türkiyedeki kazalarda emliyet kemeri kullanıldığında can kaybı %65 daha aza iniyormuş)

Wetblue 05-07-2007 21:14

Gidene Rahmet Olsun Ama. Onca şehidimiz Var Kanallar Bu Kadar Yer Vermedi Ben Ona üzülüyorum. Hastahane önünde Insana Tapan Bir özenti Gençlikse Kanimi Donuduruyor. Dostlar Lütfen Emniyet Kemerini Araç Yürümeden Bağlamayi Alişkanlik Haline Getirin. Takmamak Için Bahanede Yaratmayin Lütfen. Sizleri Anmak Değil Yaşamak Istiyoruz çünki. Sağlikla Kalin.

ADNAN 05-07-2007 22:39

sigorta

Evet Barış Akarsu'ya allah rahmet eylesin demekten başka bir şey gelmiyor elimizden. Emniyet kemerinden bahsedilmiş bir pankart görmüştüm çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim ''EN UCUZ HAYAT SİGORTASI EMNİYET KEMERİNİ TAKMAK ''

gıracemi 05-07-2007 23:51

allah rahmet eylesin, tüm sevenlerine sabır versin.. rahmetli kerim tekin de kariyerinin doruk noktasında böyle talihsiz bir trafik kazası geçirerek hayatını yitirmişti.. oda canavara teslim olmuştu ve daha binlerce masum insan.. daha çok taze acısı; bir otobüs dolusu küçücük yürek kaybettik.. umarım birgün bunların tümü son bulur...

freediver 06-07-2007 02:28

Uzay Hepari,Kerim Tekin,Ajlan Büyükburc ve Bari Akarsu....

Insallah bu sefer bu olay ibret olurda bir daha üzülmeyiz

freediver 07-07-2007 06:26

Alıntı:

Wetblue tafarından gönderildi
Gidene Rahmet Olsun Ama. Onca şehidimiz Var Kanallar Bu Kadar Yer Vermedi Ben Ona üzülüyorum. Hastahane önünde Insana Tapan Bir özenti Gençlikse Kanimi Donuduruyor. Dostlar Lütfen Emniyet Kemerini Araç Yürümeden Bağlamayi Alişkanlik Haline Getirin. Takmamak Için Bahanede Yaratmayin Lütfen. Sizleri Anmak Değil Yaşamak Istiyoruz çünki. Sağlikla Kalin.

Cumhur Abi dediklerinde sana bastan sona katiliyorum.Özellikle genclerin insana taparcasina olan tutumlari cok üzücü.

Sehitleimiz konusunda medya hakedilenden az bahsediyor ama bence bununda hakli nedenleri var.

Biz irk olarak duygusal ve sinirlerimize hakim olamayan öfkeyle kalkip zararla oturan bir irkiz.

Sehitler sürekli gündemde dursa halkin galeyana gelip ic karisiklara neden olmamasi icten bile degil.Zeten amaclanan da bu degil mi?

Ve birde karsi tarafin tutumu.Bizim üzüldügümüzü ve göz yaslarimizin döküldügünü görmek hainlere moral,kendine güven ve güc katar.

ADNAN 18-07-2007 00:07

Alıntı:

freediver tafarından gönderildi
Cumhur Abi dediklerinde sana bastan sona katiliyorum.Özellikle genclerin insana taparcasina olan tutumlari cok üzücü.

Sehitleimiz konusunda medya hakedilenden az bahsediyor ama bence bununda hakli nedenleri var.

Biz irk olarak duygusal ve sinirlerimize hakim olamayan öfkeyle kalkip zararla oturan bir irkiz.

Sehitler sürekli gündemde dursa halkin galeyana gelip ic karisiklara neden olmamasi icten bile degil.Zeten amaclanan da bu degil mi?

Ve birde karsi tarafin tutumu.Bizim üzüldügümüzü ve göz yaslarimizin döküldügünü görmek hainlere moral,kendine güven ve güc katar.

cumhur düşünce ve yazılarından dolayı tebrikler....sevgi ve saygılarımla

Saat 15:16.