RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Takım Çeşitleri (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Iğne bağlama makinasi :) çok pratik (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=5476)

shark1 16-12-2008 20:15

Iğne bağlama makinasi :) çok pratik

ARKADAŞLAR BU MAKİNA YI KULLANAN VARMI ARANIZDA. VERİM ALDINIZMI. NEREDE BULABİLİRİZ?

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

dilki 16-12-2008 20:26

Uğur abi coştun sen bu akşam!!!!
Gerçekten süper aletmiş çok pratik hemen oldu bitti olayı!!!!
Ne diyeyim şaşırdım!!!!

Taygun KOCABIYIK 16-12-2008 20:37

Bi ara tartışılmıştı bu konu ama kafadan 2 yıl geçmiştir :)
Bu çok ufak iğneleri bağlamak için kullanılan bir makinaymış bizim memlekette bulunur mu fikrim yok.

delvel 16-12-2008 22:19

Tekne ve balık av malzemeleri satan büyük bir mağaza var sanayide:(antalya sanayi) buna benzer birşey görmüştüm ama ne oldugunu sormamıştım. en kısa zamanda sorar öğrenirim.. iş yaparsa yeni başlayanlar için güzel bir buluş.. hayırlı olsun:)

gerence 16-12-2008 23:56

Bu tür makinalar yeni başlayan, çok toy amatörler için iyi bir alet. Ya da gözü iyi seçmeyenler ,parmakları pas tutmuş olanlar için:D
Arkadaşlar; iğne bağlamak o kadar zor mu ki :P?
Bu aletleri beceriksizler için yapıyorlar dışarıda :deli::D
Biz becerikli bir milletiz;)

kıral kaptan 17-12-2008 14:18

arkadaşlar bu makine kemeraltında rastgele av malzemeleri satan dükkanda var

delvel 17-12-2008 15:13

makinanın fiyatı 20 ytl arkadaşım almış kullanamamış ve tavsiye etmiyor. elle bağlama şekli 4 veya 5 olan, iğne bağlama makinasıyla sadece 1 çeşit zahmetli vede kullanışlı değilmiş.. (sadece duracelle calışmakta olan bu alet tam bir pil canavarıymış 2 ytl)

avcı 18-12-2008 11:39

Iyne makinasi

valla arkadaşlar ben bir arkadaşım getirtirken bana da getirtti,tayvan malı,20liraya geldi.bir senedirde olta kutumun dibinde yatıyor.ellem ettik,kallem ettik,iyneye mesinayı düzgün sardıramadık.ne benim oğland nede bende hal kaldı.elle iyne bağlamak daha iyi.sevgilerle.:'(:'(:'(

kimyaci417 21-06-2011 07:34

Elektronik İğne Bağlama Makinesi

Arkadaşlar bu cihazın yeni bir modeli çıkmış. Ben bu sarı cihazdanda almış ve kullanmıştım yeni bulduğum cihaz bundan çok çok iyi. 2 pil ile çalışıyor. Motor ve dişlileri güçlendirilmiş ve diğerine göre daha zarif bir model. Tüm iğne boylarını rahatlıkla bağlayabiliyor. Bence artık iğne bağlamak çocuk oyuncağı. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Detaylı bilgi için : [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Ürünün resmi

Kullanım videosu

ustam18 21-06-2011 07:42

Bu makinadan ben kullanmadım ama bağladığı iğneleri kullandım.Vuruş aldığım ve çektiğim bütün takımlarda iğneler sıyrılarak çıkmıştı.büyük bir ihtimalle attığı düğümde bir sorun vardı. Kendi bağladığım iğneden başkasına güvenmem.hem tembel işi bu makina.Herkese avlarında rastgele.

Saat 15:12.