RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Yinede güzel bir gündü (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7695)

Hasan BALIKÇI 02-06-2010 23:06

Yinede güzel bir gündü

sevgili dostlarım.:)

pazar günü yeğenim ercan ile balığa gitmiştik balık açısından pek iyi olmayan ama dinlenme olarak stres atmak için gayet güzel bir gün oldu.:)

balığın olmayışı kamil biladerleriminde anlattığı gibi ortadaydı.balık olmadığından haberim olduğu halde yine aynı avlak yerine gittim ;)uzun uğraş verdim nasibimize düşen balık ne kadarsa o kadarıyla yetindik. ;)

en azından tavada veya mangalda pişecek balığımızı almıştık.bazı aksiliklerde olmadı deyil hani sizlerle paylaşacak olduğum video görüntüsü hafıza kartının dolması ile yarım kaldı:Dcanım sıkıldı ama olsun en azından yarımda olsa yine görüntü ve üç kare resmim var sizlere sunabileceğim:)

Video
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

bu hafta zeytinler mevkine gidecek olan dostlarıma pek tavsiye etmem ama yinede karar gidecek olan arkadaşlarımın.;)

buyrun elimdeki fotolar ;)

bu arada teşekür etmeden yapamıyacağım sevgili dostum Erol (levrek)a çok teşekkür ederim:);) hediye etmiş olduğu çadırın gölgesinde çay keyfi bir başka güzel;).erol dostum birgün balığa beraber gidersek gölgesini kendi malınmış gibi kullanabilirsin :)

iboarmutlu 02-06-2010 23:35

hasan abı bu guzel paylaşım icin teşekkurler balık az olsada o havayı solumak bıle guzel ben daha bu sene sıftah yapamadığım için boyle goruntuleri gormek mutluluk verıcı teşekkurler. rastgele

Hasan BALIKÇI 02-06-2010 23:38

Alıntı:

iboarmutlu tafarından gönderildi (Mesaj 86011)
hasan abı bu guzel paylaşım icin teşekkurler balık az olsada o havayı solumak bıle guzel ben daha bu sene sıftah yapamadığım için boyle goruntuleri gormek mutluluk verıcı teşekkurler. rastgele

sağol ibrahim kardeşim.:)

dileğim en yakın zamanda güzel avlarla paylaşımda bulunman.;)inşallah gönlüne göre en güzelini bulursun.;)
rastgelsin ;)

ibrahimz35 03-06-2010 00:10

Hasan Abi, balık az olsada güzel bir gün geçirmişsiniz.
Hiç olmazsa balığa çıkmışsın.
Benim gibi uzun süredir balığa çıkamayan biri olarak harika bir av yapmışsın.
Afiyet olsun.

Eski bereketli avların gelmesi dileğiyle...

Video'da, tam balık suda bir hareketlilik göstermiş ve filim bitmiş.
Abi gelen neydi de filime dahi sığmadı????

Mehmet BODUROĞLU 03-06-2010 00:11

Hasan abi :)
Bizim paşa siftahımız yok.
Değil iki tanesini bir tanesini yakalasak bayram edecez :D
Afiyet bal şeker olsun .

iboarmutlu 03-06-2010 00:13

çok teşekkurler hasan abi inan bende sizlerle paylaşacağım o gunu iple çekıyorum ama bu aralar armutluda su cok bulanık bi sefer cıktım ama kımse yoktu denız de. bu sene nedense boyle umarım çabuk duzelır. avlara balık gelıyo ama bulanık suda yemı gorurmu acaba dıye tereddut edıyorum. goruşmek uzere abı rastgele.

Adem VARDARCIK 03-06-2010 05:22

Balığın bahanne olduğu güzel bir gün bence..Yine de eliniz boş dönmemişsiniz..Keyfiniz daim olsun.Esenkalın.

Salih Reis 03-06-2010 07:29

gayet güzel bir gün geçmiş,
kafalar dinlenmiş, miss gibi iyot kokusu ve temiz hava,
balık her zaman olur,
keyfiniz hiç bozulmasın.
rastgele :)

Kamil ESEN 03-06-2010 07:52

Paşayı kıstırmışsın ya artık arkası gelir.Aslında beraber bir av yapsak muhabbete dayanamaz paşalarda katılır;)Şansın açık olsun.Rastgelsin.

brkknc 03-06-2010 07:59

günaydın Hasan Abi eline sağlık darısı bizim de başımıza 4 aydır elimiz paşaya değmedi..

Saat 23:25.