RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   06.03.2011 karşıyaka team manisa team ve kaptan karabulut (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8840)

serhatengin 06-03-2011 17:49

06.03.2011 karşıyaka team manisa team ve kaptan karabulut

1 Hafta önceden kararlaştırdığımız gibi Halil abi Önder abi Ali Rıza abi ve ben bugün sabah soluğu kaptan karabulutun yanında aldık. yemler alındıktan sonra çok güzel bir hava üzmeyecek bir deniz ile birlikte demir aldık.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Avlak yerimize vardığımızda hepbirlikte oltaları suya indirdik işte yakalyış anımızdan sizlere bazı kareler

Saat 14.00 gibi hava yükselmeye başlayınca yavaş yavaş limana geri döndük gün sonunda ortaya karışık güzel bir av çıkardık.

Limana döndükten sonra kaptan karabulut bize küçük çaplı bir balık tava ziyafeti verdi salatayı önder abi tavayıda taygun kardeşim yaptı kendilerine çok teşekkür ederiz.

Bir av gününü daha sonlandırdıktan sonra eve dönme zamanı gelmişti herkese tekrar tekrar teşekkür ederim sağlıcakla kalın saygılarımla hepinize rastgelsin

Mehmet BODUROĞLU 06-03-2011 17:53

Ohh
Hiç bir şey olmasa bile şu balık ziyafeti harika görünüyor.
Afiyet bal şeker olsun.
Teşekkürler paylaşım için.

paşalı 06-03-2011 18:56

Serhatcım kutlarım balıklar çok güzel tavalıkları almışsınız çıtır çıtır afiyet olsun.

Hasan BALIKÇI 06-03-2011 19:03

serhaaaaaaat :helal::helal::helal::helal:

dostlar yine beraber :helal:
güzel bir gün yaşadığınız belli fazla sözede gerek yok böyle güzel birliktelikleri gördükçe neler kaçırdığımızı biraz daha anlıyoruz.;)

bu balık dönüşü teknede balık yemek moda olmaya başladı :Dsüleyman abi canımı sıkıyon bak :D:Dbende gelcem işte o zaman hem çayını hemde çıtır çıtır kızarmış balıkları yicez anlamam :hıııı:

herşeyin gönlünüze göre olmasını diliyorum .:)

serhatengin 06-03-2011 19:13

hepinize çok teşekkür ederim hasan abicim sen iste yeterki gidelim de alo de hemen kurarız ekibi yine yalnız dikkat etmek lazım biz kıyı avcılarını biraz sarsıyor tekne ben hala sallanıyom mesela :)

Hasan BALIKÇI 06-03-2011 19:35

Alıntı:

serhatengin tafarından gönderildi (Mesaj 102264)
hepinize çok teşekkür ederim hasan abicim sen iste yeterki gidelim de alo de hemen kurarız ekibi yine yalnız dikkat etmek lazım biz kıyı avcılarını biraz sarsıyor tekne ben hala sallanıyom mesela :)

Serhat kardeşim ayarlarız birgün ;)gitmek sorun deyilki önemli olan aynı güne denk gelelim yoksa başka bir sorun olmazki ;)yeterki zamanlarımız çakışsın ;)
malum herkesin işi gücü var benim gibi evde oturmuyolar :)ben bu sıralar kafam estikçe gidiyorum yarın öbürgün çalışmaya başlayınca anca cumadan veya cumartesiden giderim.:)günü birlik zaten gitmediğim için anlatmak istediğimi anlamışsındır.:)

sadece sağlık sıhat ve zaman denk gelsin mutlaka gideriz.:)kimlerle gitmedimki

serhatengin 06-03-2011 19:40

bende o zaman şöyle diyeyim sevgili hasan abim c.tesi gidilip pazar akşama kadar olacak şekilde ben her zaman varım benim iş olanakları buna müsait sende beni anlamışsındır sanırım abim :)

delvel 06-03-2011 19:42

serhat kardeşim güzel zevkli bir av yapmışsınız..
süleyman abiminde hakkını vermek lazım..
güzel av olmuş..
tüm ekibi tebrik ederim

serhatengin 06-03-2011 19:46

çok teşekkürler veli süleyman abinin hakkını vermemek mümkün değil zaten rastgelsin

Kamil ESEN 06-03-2011 19:47

Tüm ekibi tebrik etmek gerek.Bizden sonra böyle bir havada denize çıkacak kimse olmaz demiştim ama siz bizden baskın çıktınız.Sohbetiniz daim olsun.Afiyet olsun.

Saat 17:01.