RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Yem Tipleri, Kullanma Şekilleri ve Yemleme (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=90)
-   -   Reklamları Çıkan (Banjo Minnow) Silikon Yem İçin Yardım.. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6289)

harundogan35 20-10-2009 19:51

Reklamları Çıkan (Banjo Minnow) Silikon Yem İçin Yardım..

arkadaslar tgrt de sürekli tanııtımı yapılan banjo minnow adlı silikon yem hakkında bilgisi olan yada kullanan var mı acaba varsa memnun mu? bende almayı düşünüyorum fakat bu televizyondan alısveriş yapma konusunda biraz sıkıntım var ne kadar güvenilir bilmiyorum aramızda bunu tecrübe etmiş kişiler varsa lütfen yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim

delvel 20-10-2009 21:44

tv'lerde reklamı yapılan ve satışa cıkarılan ürünlere ne kadar güvenebilirsiniz veya aldığınız ürün sizi memnun edermi bilmiyorum ama verdiğim adresten istediğiniz sahte yemi bulabilir temin edebilirsiniz..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Murat ADAK 21-10-2009 12:30

Şu anda bir arkadaşımız almış deniyor.Deneme sonuçlarını enyakın zamanda iletmeye çalışırım.

zuzu 21-10-2009 12:39

Alıntı:

harundogan35 tafarından gönderildi (Mesaj 64321)
arkadaslar tgrt de sürekli tanııtımı yapılan banjo minnow adlı silikon yem hakkında bilgisi olan yada kullanan var mı acaba varsa memnun mu? bende almayı düşünüyorum fakat bu televizyondan alısveriş yapma konusunda biraz sıkıntım var ne kadar güvenilir bilmiyorum aramızda bunu tecrübe etmiş kişiler varsa lütfen yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim

işe yarayacak cinsten bence ama sankı fıyat bıraz pahalı

Necati ARAT 21-10-2009 12:43

Alıntı:

zuzu tafarından gönderildi (Mesaj 64375)
işe yarayacak cinsten bence ama sankı fıyat bıraz pahalı

evet murat sözü geçen malzemeler yabancı sitelerde 20$ yani 30 TL.
Bence yurtdısına çıkan çevreniz varsa onlar aracılı ile elde etseniz iyi olur..
Yada yabancı dil bilen arkadaşların bu sitelerden alışverişlerini yapsa kargo bedelinide üzerine koysanız yine hesaplı geleceğine eminim..
zaten iş yapıyorsa .iki gün sonra iç piyasamızdada üygun fiyatlara satılacağına eminim..
Hem denizde balıkmı bitiyor ??
Bence beklemekte yarar var..:D:D:D

harundogan35 21-10-2009 18:31

banjo minnow

Alıntı:

Murat ADAK tafarından gönderildi (Mesaj 64372)
Şu anda bir arkadaşımız almış deniyor.Deneme sonuçlarını enyakın zamanda iletmeye çalışırım.

takımın içinde tam olarak neler çıkmış onlarında fotosunu cekip koyabilirseniz çok memnun olurum reklamlarda gösterdiklerinin aynısımı yoksa reklamdakiler göstermelik miydi? birde şu var 106 parça diye reklamda vurguluyor ama 106 parçanın içinde sadece 60 adedini iğne koruyucu dedikleri şey olusturuyo sadece 32 adet balık var geri kalanı da iğne felan ama yinede o yemler iş yapıyorsa almayı düşünüyorum ilginize çok tesekkür ediyorum çok saolun

ahmetto 14-03-2010 12:16

Paylaşım için teşekkürler.

pendikli balıkçı 08-11-2011 23:03

Valla yemler iş yapar gibi duruyor.Ama burada kıyıdan bence zor.

Saat 19:56.