RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   14.12.2012 Kalamar Avı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=12143)

avlar 14-12-2012 17:46

14.12.2012 Kalamar Avı

Kötü havalardan sonra yem bulamamak bizi alternatif avlara yöneltti mecburen.Aslında kötü de olmadı kaptanımı kalamar avına gitmeye başka türlü kandıramazdım.Onun için varsa yoksa lidaki çipura avı.Ben ise yemsiz yapılan avlara bayılıyorum.Bugün de sabah 06.30 da kaptanımı alıp doğru av bölgesine.Fakat sabah hava çok sert:( akışta teknemiz uçarak gittiğinden kalamar ve ahtapottan eser yok.Sonradan hafifleyen :) havayla beraber ben 4 kg kalamar kaptanım da 4 kg ahtapot yakaladı. 800 gr gelen resimdeki kalamarın güzelliğini sizlerle paylaşmak istedim.Herkese rastgelsin.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu da daha önceki avlarımızdan birinde kaptanımın tuttuğu çipura.Güzel balık :)[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Kepçelemek şerefi bana nasip olduğu için hatıra fotosu.

Anıl ÜNALAN 14-12-2012 18:32

Hey maşallah. Dün az tuttuğumuz kalamarların adresi belli oldu :) O tarafa gitmişler..
Ben bugünde sizden Çupra haberi bekliyordum fakat nasip bunlaraymış..
Daha iyilerinin yine sizinle olmasını dilerim Tamer abi..

avlar 14-12-2012 19:05

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 128637)
Hey maşallah. Dün az tuttuğumuz kalamarların adresi belli oldu :) O tarafa gitmişler..
Ben bugünde sizden Çupra haberi bekliyordum fakat nasip bunlaraymış..
Daha iyilerinin yine sizinle olmasını dilerim Tamer abi..

Anıl sen şimdi hangi zoka çalıştı merak etmişsindir:)Cevap veriyorum mavi yamashita. Çok daha güzel avlar da beraber olmak dileği ile, rastgelsin.

Anıl ÜNALAN 14-12-2012 21:09

Alıntı:

avlar tafarından gönderildi (Mesaj 128638)
Anıl sen şimdi hangi zoka çalıştı merak etmişsindir:)Cevap veriyorum mavi yamashita. Çok daha güzel avlar da beraber olmak dileği ile, rastgelsin.

Bir milyonluklardan almanı tavsiye ederim, onlar daha iyi :D bizim buraların varoş balıkları genelde ucuza takılırlar :D
Görüşmek üzere sayın abim :)

Raif Yelkenci 16-12-2012 12:33

Tebrik ederim bereketli olsun.

Bursa_Erkan 17-12-2012 05:28

Tamer abi bilmediğimden soruyorum bu yakaladıgınız kalamarlar ne oluyor yanı yenıyomu çorbamı ne bılım işte nabılıyo yav?

hus213 17-12-2012 14:17

Erkancığım sakın yemeye kalkma alışkanlık yapar başka bir şemezsin artık.
Her keze hayırlı akşamlar rasgele.

avlar 17-12-2012 15:04

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 128639)
Bir milyonluklardan almanı tavsiye ederim, onlar daha iyi :D bizim buraların varoş balıkları genelde ucuza takılırlar :D
Görüşmek üzere sayın abim :)

Anıl doğru söylüyorsun adamlar yapmış hem 1 lira hem de en kral avı o zoka yapıyor.Her çanta da bulunması lazım:)Görüşmek üzere rastgelsin.
Alıntı:

Raif Yelkenci tafarından gönderildi (Mesaj 128640)
Tebrik ederim bereketli olsun.

Teşekkür ederim sizlere de rastgelsin.
Alıntı:

Bursa_Erkan tafarından gönderildi (Mesaj 128641)
Tamer abi bilmediğimden soruyorum bu yakaladıgınız kalamarlar ne oluyor yanı yenıyomu çorbamı ne bılım işte nabılıyo yav?

Erkan tavası, dolması, ızgarası her şeyi oluyor kalamarın.Tavsiye ederim dene muhakkak .
Alıntı:

hus213 tafarından gönderildi (Mesaj 128642)
Erkancığım sakın yemeye kalkma alışkanlık yapar başka bir şemezsin artık.
Her keze hayırlı akşamlar rasgele.

Size de iyi akşamlar rastgelsin.

hus213 17-12-2012 15:42

Alıntı:

avlar tafarından gönderildi (Mesaj 128643)
Anıl doğru söylüyorsun adamlar yapmış hem 1 lira hem de en kral avı o zoka yapıyor.Her çanta da bulunması lazım:)Görüşmek üzere rastgelsin.

Teşekkür ederim sizlere de rastgelsin.

Erkan tavası, dolması, ızgarası her şeyi oluyor kalamarın.Tavsiye ederim dene muhakkak .

Size de iyi akşamlar rastgelsin.

Hoş gemişsin Tamerciğim hayırlı akşamların olsun.Rasgele.:helal::helal:

turna 17-12-2012 19:25

Tebrikler, kalamarlara bittim, afiyet olsun, avlarınız daim olsun.

Saat 05:37.