RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhaba :) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=12192)

hasanova 28-03-2013 11:51

Uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhaba :)

Arkadaşlar selamlar tekrar. Teknemi satmış olduğumdan dolayı çoooook uzun bir aradan sonra yeni bir tekne alarak tekrar aranıza dönebildiğim için sevinçli ve heyecanlıyım ;)
Evvelki yıllarda teknemle Dikili, Bademli, Urla civarlarında av yaptım, kimi zaman bişeyler becerdik kimi zaman da muhabbete dem vurduk :D Lakin artık işe daha ciddi sarılmaya karar verdik. Biraz daha düzgün bir tekne ve biraz daha düzgün ekipmanlarla bu sefer Sığacık Teos marinadan demir alıp o civarlarda avlanmak istiyoruz. Evvelki senelerde saolsun özellikle Levrek nickli Erol abi çok yardımcı olmuştu bana :) Tabi ki teknem hepinize sonuna kadar açık, gelin beraber çıkalım beraber vakit geçirelim bizim için çok daha sevindirici olur bu tip tekliflere de 7 gün 24 saat açığız :D Teknemiz şu anda marinada çekide yazlık tamiratları yapılıyor, tahmini bir 15-20 gün içerisinde suda olacak.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Link benim şahsi hesabımdır, eğer bu forumdan görüp arkadaşlık attığınızı yazarsanız seve seve sizi eklerim :)

Sizden ricam eğer bu konularda ister buradan ister özelden ister de bizimle teknemize gelip bilgilerinizi muhabbet eşliğinde paylaşırsanız çok sevinirim :) Dediğim gibi son derece yabancısı olduğum bir bölge, derdimiz de kilolarca sepetlerce balıkla dönmek değil en azından elimiz boş dönmeyelim ;) Rastgelsin herkese saygılar....

soncet36 28-03-2013 13:30

yeni tekneniz ile bol balıklı günler dilerim. hayırlı uğurlu olsun.

avlar 28-03-2013 15:32

Hayırlı uğurlu olsun,rastgelsin

levrek 28-03-2013 15:49

Hoş geldin tekrardan Hasan, yeni teknenle kazasız belasız inşallah. Seferihisar a gelmen iyi oldu, sen bana hedef balıkları söyle ben gene sana her şekilde yardımcı olmaya çalışırım, sevgilerimle

turna 28-03-2013 21:01

Yeni tekneniz hayırlı ve uğurlu olsun, avınız bol, iğneniz keskin, misinanız sağlam olsun.

ibrahimz35 29-03-2013 07:34

Hasan bey, aramıza tekrardan hoş geldin...Tekneni dün gibi hatırlıyorum, inşallah yeni teknenle çok güzel avlara imza atarsın.

samimakis 29-03-2013 09:10

Hayırlı ,uğurlu olsun.Bende yakında SIĞACIK tarafında,İZ-TUR sitesindeki yeni yazlığıma taşını
yorum.Tanışalım,görüşelim.telefonum 0535 436 07 07 .başarılar,kolay gelsin

senol232 29-03-2013 19:19

hayırlı uğurlu bol balıklı guzel avlar dılerım

hasanova 30-03-2013 05:07

Herkese çok teşekkürler :)

Dediğim gibi tekne suya insin herkese kapım açık gerekirse buradan bir organizasyon yapar çıkarız beraber ;)

paşalı 30-03-2013 19:43

Hasan kardeş seni aramızda tekrar görmek büyük mutluluk.Kazasız belasız hayırlı avlar dilerim.Yeni teknen çok güzel.

Saat 23:55.