RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Videolar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=104)
-   -   En Son Sazan Avimin Video Görüntüsü (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3302)

iesencan 05-07-2007 17:30

En Son Sazan Avimin Video Görüntüsü

02.07.2007 Günü Yapmış olduğum Sazan Avının Video Görüntüsünü sizlerle paylaşmak istedim.Sirküler Dışı Balıkları Geri Bıraktığımı Şimdiden yazmak istiyorum.Kimse Kınamaya kalkmasın Saygılar ve Sevgiler...[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

nevzat 05-07-2007 17:53

İsmail tebrikler süper bir av olmuş,aynı zamanda kamışı da ezilmekten ucuz kurtarmışın kameraya çekicem derken arkadaş üzerine basıyodu sanırım

iesencan 05-07-2007 18:46

Alıntı:

nevzat tafarından gönderildi
İsmail tebrikler süper bir av olmuş,aynı zamanda kamışı da ezilmekten ucuz kurtarmışın kameraya çekicem derken arkadaş üzerine basıyodu sanırım

Sağolasın dediğin gibi Arkadaşım az kalsın Kamışın üzerine basıyordu.Zaten Mardin ilinde Malzeme sıkıntısı çekiyoruz ya hayırlısı olsun.Rastgele

BLACK SHARK 05-07-2007 18:51

Ismail selam ...
saglam balik tutmusun ... yanliz günesin altinda cok sicak olmuyormu ? sapka yeterli oluyormu ?

rastgelsin , videolarin devamini bekleriz .

selamlar

iesencan 05-07-2007 19:14

Alıntı:

BLACK SHARK tafarından gönderildi
Ismail selam ...
saglam balik tutmusun ... yanliz günesin altinda cok sicak olmuyormu ? sapka yeterli oluyormu ?

rastgelsin , videolarin devamini bekleriz .

selamlar

Yasin Valla doğru söylüyorsun.O balığı tuttuğumda 52 derece sıcak vardı.Şapka yeterli değil ancak Şemsiye kullanıyorum görüntüde çıkmamış ama büyük bir şemsiyem var.Düşüncen için sağolasın, Şansın bol iğnen keskin olsun.

mufi 05-07-2007 19:37

İsmail maşallah güzel bir gün geçirmişsin. aynalı larla..
yanlız bir şey benim dikkatimi çekti elindeki kamışın uc kısmı yok gibi.
yanıldımmı ? oldukça kalın bir sap a orantı ile boyunun daha uzun olması gerekiyor.???
ne dersin

iesencan 05-07-2007 20:08

Alıntı:

mufi tafarından gönderildi
İsmail maşallah güzel bir gün geçirmişsin. aynalı larla..
yanlız bir şey benim dikkatimi çekti elindeki kamışın uc kısmı yok gibi.
yanıldımmı ? oldukça kalın bir sap a orantı ile boyunun daha uzun olması gerekiyor.???
ne dersin

Muvaffak abi önce saygılar.Yok abi Kamışın ucu var, rengi Naylon beyazı olduğundan yok gibi görünüyor.4 metrelik 100/100 Karbon Alba Star Marka en iyi kamışım.Yakında inşallah Bu kamışla Trofe çekimlerini de göndereceğim.:)

ykmk 05-07-2007 20:26

Merhaba İsmail abi.Çok güzel bir paylaşım.Sağol.Kuzu gibi geliyorlar maşallah.
Saygılar...

iesencan 05-07-2007 20:34

Alıntı:

ykmk tafarından gönderildi
Merhaba İsmail abi.Çok güzel bir paylaşım.Sağol.Kuzu gibi geliyorlar maşallah.
Saygılar...

Yunuscan sağol kardeşim.Darısı sizlerin başına.Bulduk güzel bir yer zevkimizi çıkarıyoruz işte.Sevgiler kardeşime...:D

isk_ender 06-07-2007 08:53

güzel av olmuş ismail abi...tebrikler...

Saat 12:24.