RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Sizce Sanal Arkadaşlık Bumu dur??? (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=552)

Bir Dost 31-12-2005 08:25

Sizce Sanal Arkadaşlık Bumu dur???

Merhaba Ahali bugün bu konuyu açmak farz oldu şimdi bakıyorumda en basit şekilde bizim sitede hem dişe diş tartışmalar hemde alabildiğine geyik yapılıyor sanal alemde karşındakini ciddiye almalı mı insanlar yoksa gülüp geçmelimidir sanal dost diye birşey olurmu yada harbi harbi insanlar tartışmalımı bu konuda yoksa vurdum duymazmı olmalıyız ikisinin arasında gidip gidip geliyorum sanal arkadaşlık nasıl olmalı sizce?????????????????

uzman 31-12-2005 08:30

Güzel konu Can...
Sanal arkadaşlık aynen benimle Sami arasındaki gibi olmalı. Bazen şaka bazen kaka. Maksat iş olsun. Zaten bizim gibilerin işi olsa ne işimiz var sanalda :D :D :D
Sevgiler...

Bir Dost 31-12-2005 08:34

Şimdi uzman kardeşim sen buraya boş gezen lerin kahvesimi demek istiyorsun???

uzman 31-12-2005 08:39

Yaklaşık olarak öyle... Ama şu ayrıntıyı da unutma Can. bu başlık, geyik falan bu tür şeyler için kullanıyorum bu ifadeyi... Eğer Senin de yüreğin götürüyorsa, de ki ben buraya bişeyler öğrenmeye geliyorum...
Hodri meydan...

rüzgar2 31-12-2005 08:45

Alıntı:

uzman tafarından gönderildi
Güzel konu Can...
Sanal arkadaşlık aynen benimle Sami arasındaki gibi olmalı. Bazen şaka bazen kaka. Maksat iş olsun. Zaten bizim gibilerin işi olsa ne işimiz var sanalda :D :D :D
Sevgiler...

Bak hala kaka diyo...İş olsun diyo...Hayret bişey...
Benim içinse yeni tanıdığım bu olay hakkındaki görüşlerimse şudur: Biraz farklı geldi...Şimdi burada sohbet ettiğimiz arkadaşlarımla sanki yıllardır sohbet ediyormuş gibi tanışma evresini atlatmısız gibi geldi..Şimdi Selim i yarın burada görsem 40 yıllık dostummuş gibi sarılacakmışım gibi,Can seninle küçük bir problem yaşamışta olsak senide kucaklıyacakmışım gibi geliyor...Diğer herkesle bu durum var.gerçekten ilginç.Şöyle ilginç;benim yapım itibarıyla ilginç...Çünkü ben pek sosyal,arkadaş canlısı,çok arkadaşım olsun diye uğraşan birisi değilim.Anlayacağınız bu ortam beni bana şaşırttı...

Bir Dost 31-12-2005 08:46

Sana bu konuda katılmıyorum hatta saçmalıyorsun gibi geldi ben buraya bir şeyler öğrenmeye muhabbete ve dostluğa geliyorum sense vakit geçirir gidiyorum diyorsun burda mesela logo konusunda erol arkadaşımızdan çok şey öğrendim sen bunları görmek istemiyorsan görmessin sanki yüreğim açık kardeşim ben bir şeyler öğrenmeye geliyorum sana hiç katılmıyorum

uzman 31-12-2005 08:48

Bak hele yaw....
Sami gene bana karşı...
Yaw kardeş sen muhalefet lideri misin? :D :D :D
Ben ne diyorsam odur. Sen bir sus hele...
sevgiler....

rüzgar2 31-12-2005 08:50

Alıntı:

uzman tafarından gönderildi
Bak hele yaw....
Sami gene bana karşı...
Yaw kardeş sen muhalefet lideri misin? :D :D :D
Ben ne diyorsam odur. Sen bir sus hele...
sevgiler....

Yok yok bu akşam ben kendimde değilim Yaw ben sana ne dedim..... :soru: :soru:

Bir Dost 31-12-2005 08:51

Sami sanırım birazda kafaya takan bir tipsin mesela ilk tartışmamızı yazdığına göre içine uhte olmuş adamım ama sorun değil bilirim ki kırılan kalp konulmuş gönül yerine zor gelir ama seni biraz alıngan olarak tanımaya başladım yanılıyormuyum???

Bir Dost 31-12-2005 08:53

Hayırdır sami kardeş demleniyorsun sanırım noel kutlamalarına erken başladın sanırım

Saat 18:54.