RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Üye Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Organizasyon (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6268)

bucalı ferdi 14-10-2009 17:00

Organizasyon

sayın rastgelsin site yönetimi

bazı sitelerde tekneyle balık turları yapılıyor acaba bizim sitemizde de böyle bir organizasyon yapılacakmı kısa zaman içinde.Hasan beyin yakaladığı çupraları görünce iştahım kabardı biraz.
teşekkürler

Hasan BALIKÇI 14-10-2009 17:30

Alıntı:

bucalı ferdi tafarından gönderildi (Mesaj 63666)
sayın rastgelsin site yönetimi

bazı sitelerde tekneyle balık turları yapılıyor acaba bizim sitemizde de böyle bir organizasyon yapılacakmı kısa zaman içinde.Hasan beyin yakaladığı çupraları görünce iştahım kabardı biraz.
teşekkürler

ferdi abi çok güzel bir konuya değinmişsin teşekürler :) yönetim olarak organizasyon belirlemek bizlerden deyilde sizlerden gelirse temeli daha sağlam olur :)
bizler hepimiz rastgelsin ailesi olarak bu tür organizasyonları çıkar amaçlı deyil sadece dostluk adına hep beraber yapma taraftarıyız :)
siz sevgili üyelerimiz evet organizasyon yapalım derseniz bizler yönetici olarakta görevimizi sizler için en iyi şekilde kimsenin zarar görmeden yapmamız için çaba içinde oluruz:)
dilediğiniz organizasyon kıyıda olur teknede ama tek derdimiz yönetim olarak bizlere inanmanız güvenmenizdir :)
burada amaç sadece balık tutmak deyil dostluğumuzu bilgilerimizi paylaşmak olmalı :)

herkese sevgiler saygılar:)

bucalı ferdi 14-10-2009 17:34

hasan kardeşim(böyle hitap etmemi istediğin için) yapalım bir organizasyon tekne kıyı farketmez hem evlanmış hemde tanışmış oluruz değilmi?

Taygun KOCABIYIK 14-10-2009 17:36

Bu hafta sonu konuşmuştuk foçadan güzel bi tekneyle balığa çıkalım diye.
Kalp kalbe karşıdır desek herhalde yanlış olmaz Ferdi abi :)

bucalı ferdi 14-10-2009 17:45

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 63674)
Bu hafta sonu konuşmuştuk foçadan güzel bi tekneyle balığa çıkalım diye.
Kalp kalbe karşıdır desek herhalde yanlış olmaz Ferdi abi :)

sayın adminim ben varım çupra zamanı da geldi gibi değilmi ?

zuzu 14-10-2009 17:47

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 63672)
ferdi abi çok güzel bir konuya değinmişsin teşekürler :) yönetim olarak organizasyon belirlemek bizlerden deyilde sizlerden gelirse temeli daha sağlam olur :)
bizler hepimiz rastgelsin ailesi olarak bu tür organizasyonları çıkar amaçlı deyil sadece dostluk adına hep beraber yapma taraftarıyız :)
siz sevgili üyelerimiz evet organizasyon yapalım derseniz bizler yönetici olarakta görevimizi sizler için en iyi şekilde kimsenin zarar görmeden yapmamız için çaba içinde oluruz:)
dilediğiniz organizasyon kıyıda olur teknede ama tek derdimiz yönetim olarak bizlere inanmanız güvenmenizdir :)
burada amaç sadece balık tutmak deyil dostluğumuzu bilgilerimizi paylaşmak olmalı :)

herkese sevgiler saygılar:)

ne güzel soylemıssın hasan abım " amaç sadece balık tutmak deyil dostluğumuzu bilgilerimizi paylaşmak olmalı " bende son noktasına kadar katılıyorum sozlerıne ve fırsat kolluyorum sizlerden birşeyler öğrenmeye...
o sebeble ki diğer arkadaslarımızın abılerımıznde ısteklerı dogrultusunda soyle guzel bır organızasyonda olmak buyuk guzellık olur

Anıl ÜNALAN 14-10-2009 18:53

Aranızda olamıcak olsamda güzelbahçe'den tekne desteği sağlamaya çalışırım.. Organizasyon kararı alındıktan sonra güzelbahçe'den çeşmealtı'na açılınmak istenirse tekne ayarlama işini üstlenebilir ve kendi teknemizide sizle birlikte denize çıkartabilirim ;)

discus 14-10-2009 20:27

karadan yapılan organizasyonların tadı daha başka.odun ateşi başında hoş sohbetler paylaşılan bilgiler yakılan mangallar bence tekneden daha fazla tad veriyor.ben kıyı organizasyonlarını tercih ediyorum...

tüm üyelerimiz şundan emin olsunlarki yapılacak olan organizasyonlar bizler için hiçbir zaman ticari amaç taşımayacaktır...

ibrahimz35 14-10-2009 20:57

Her zaman olduğu gibi balık bu işin bahanesi, önemli olan birbirimizi tanıyıp kaynaşmak hoş sohbet etmek.

Doğan ÖZCAN 15-10-2009 06:11

Bencede organizasyon sadece dostluk arkadaşlık hoş sohbet tadında olmalı....serkan abime katılıyorum odun ateşinde sıcak çay eşliğinde karşılıklı anılar anlatması ve gülüp eğlenmesi çok güzel oluyor...böyle birşey düşünülürse kıyıdan daha güzel olacağı kanaatindeyim...sağlıkla kalın

Saat 23:57.