RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Makara - Makinelerle İlgili Herşey (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Makine + Olta Tavsiyelerinizi saygıyla bekliyorum. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9818)

KursatKıbrıs 07-10-2011 00:58

Makine + Olta Tavsiyelerinizi saygıyla bekliyorum.

Tekrardan Selamlar , Saygılar.

Kıyıdan at-çek amacına uygun olta ve makine tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Sizlerin tavsiye edebileceği başka modeller varsa tavsiyeleriniz bekliyorum. Ayrıca örme misina tavsiye ederseniz sevinirim. şimdiden sağolun.

Sizce bu ikili uygunmu ?
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

(Genel olarak 10gr civarı sahteler ile avlanıyorum.
Uzun süre kunlanıma dayanıklı malzeme arıyorum.
)

mazhar üzümcü 07-10-2011 17:28

kürşat okuma salina 10,40 gr 240cm ve spro passion 720 yi toplam 150 tl ye alabilirsin verdiğin markanın toplamından geriye kalan ile rapala ve silikonlar alabilirsin

KursatKıbrıs 07-10-2011 17:56

Alıntı:

mazhar üzümcü tafarından gönderildi (Mesaj 113712)
kürşat okuma salina 10,40 gr 240cm ve spro passion 720 yi toplam 150 tl ye alabilirsin verdiğin markanın toplamından geriye kalan ile rapala ve silikonlar alabilirsin

Mazhar abi ;

Tam bahsettiğiniz Olta yı şu anda kunlanıyorum ve acemilikten ucunu kırdım =(. Mükkemmel bir olta dediğiniz gibi. Catana yı çok tavsiye ettikleri için ona yöneldim. Verdiğiniz Makine ile ilgili hemen araştırmaya başlıyorum.

Tekrardan Teşekürler.

Anıl ÜNALAN 07-10-2011 18:26

Merhabalar.
Verdiğiniz modeller gerçekten çok güzel uyum sağlayacağına inanıyorum. Bütçeniz eğer Catana Bx Spinning için uygunsa kamış olarak ondan şaşmamanızı öneririm. Spin makinalar konusuna gelince Okuma Trio 305'i daha önce kullanan kimseyle karşılaşmadım ama görüntü ve özelliklerde çok kaliteli bir makina olduğunu belli ediyor.

muratdogan 08-10-2011 00:16

Ben de OKUMA kamış ve makina yeni aldım.
At çek için oldukça memnun kaldım.
Makina : Okuma TRIO 30
Kamış : Okuma Teleskopik Spin Kamış 3.00m.
Bugün kullanmak nasip oldu ve at çek yaparak tutamadığım daha doğrusu uygun olmayan mera da bulunmamdan dolayı yemli olarak kullandım ve çok bereketli oldu.
:) :) :)

Siz de inşallah kendinize uygun bir takım sahibi olursunuz.
RASTGELE...

KursatKıbrıs 08-10-2011 02:28

Alıntı:

muratdogan tafarından gönderildi (Mesaj 113772)
Ben de OKUMA kamış ve makina yeni aldım.
At çek için oldukça memnun kaldım.
Makina : Okuma TRIO 30
Kamış : Okuma Teleskopik Spin Kamış 3.00m.
Bugün kullanmak nasip oldu ve at çek yaparak tutamadığım daha doğrusu uygun olmayan mera da bulunmamdan dolayı yemli olarak kullandım ve çok bereketli oldu.
:) :) :)

Siz de inşallah kendinize uygun bir takım sahibi olursunuz.
RASTGELE...

İlginiz için teşekürler ve hayırlı olsun. İnşallah levrek çekeceğiniz zamanda gelir.

Tekrardan teşekürler.

KursatKıbrıs 08-10-2011 02:30

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 113716)
Merhabalar.
Verdiğiniz modeller gerçekten çok güzel uyum sağlayacağına inanıyorum. Bütçeniz eğer Catana Bx Spinning için uygunsa kamış olarak ondan şaşmamanızı öneririm. Spin makinalar konusuna gelince Okuma Trio 305'i daha önce kullanan kimseyle karşılaşmadım ama görüntü ve özelliklerde çok kaliteli bir makina olduğunu belli ediyor.

Teşekür ederim ilgin için Anıl DOSTUM.

Bütçe herzaman uygun olmasada bu aralar uygun gibi. Catana ve trio sanırım tercihim olacak.

Tekrardan ilginize teşekürler.

Saat 13:26.