RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Organizasyonlar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Haydi balığa (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=5365)

ADNAN 15-11-2008 20:36

Haydi balığa

Tüm üyelerimizin dikkatine önümüzde güzel ve değerlendirebileceğimiz, bayram tatili var, bu fırsatı değerlendirmeye var mısınız ? daha önce de becerebildiğimiz kadar bir -iki gezi yapmıştık, katılımlarımız da çoğunluğu sağlıyabilirsek hem kaynaşmak hemde iyi bir av yapabilme şansımız olur, bayramın son günlerine doğru düşünürsek daha iyi olacağınıu düşündüm, bilgilerinize sunmak istedim. yazımın altına düşüncelerinizi bekliyorum, hepinize hayırlı ve bereketli avlar diliyorum. Not: maalesef yanlız İzmir için yapmaya çalışıyoruz, diğer illerden üyelerimizden bir atılım bekliyoruz. sevgi ve saygılarımla.....

Taygun KOCABIYIK 15-11-2008 20:42

Adnan abi geçen yıl foça çok güzel olmuştu.
Öyle bir organizasyon yapalım hep birlikte hem tanışmış oluruz hem güzel bir anıyı daha hatıralar arasına eklemiş oluruz :)
Şu foça fotoğraflarını bulursam ekleyim buraya bari :)

Hasan BALIKÇI 16-11-2008 18:11

Alıntı:

ADNAN tafarından gönderildi (Mesaj 57121)
Tüm üyelerimizin dikkatine önümüzde güzel ve değerlendirebileceğimiz, bayram tatili var, bu fırsatı değerlendirmeye var mısınız ? daha önce de becerebildiğimiz kadar bir -iki gezi yapmıştık, katılımlarımız da çoğunluğu sağlıyabilirsek hem kaynaşmak hemde iyi bir av yapabilme şansımız olur, bayramın son günlerine doğru düşünürsek daha iyi olacağınıu düşündüm, bilgilerinize sunmak istedim. yazımın altına düşüncelerinizi bekliyorum, hepinize hayırlı ve bereketli avlar diliyorum. Not: maalesef yanlız İzmir için yapmaya çalışıyoruz, diğer illerden üyelerimizden bir atılım bekliyoruz. sevgi ve saygılarımla.....

adnan abicim
sen ayarla bi aksilik çıkmazsa ben geliyorum ama tekne oltam yok senin çırağın olurum:P

ETHEM 17-11-2008 07:29

Alıntı:

adnan tafarından gönderildi (Mesaj 57121)
tüm üyelerimizin dikkatine önümüzde güzel ve değerlendirebileceğimiz, bayram tatili var, bu fırsatı değerlendirmeye var mısınız ? Daha önce de becerebildiğimiz kadar bir -iki gezi yapmıştık, katılımlarımız da çoğunluğu sağlıyabilirsek hem kaynaşmak hemde iyi bir av yapabilme şansımız olur, bayramın son günlerine doğru düşünürsek daha iyi olacağınıu düşündüm, bilgilerinize sunmak istedim. Yazımın altına düşüncelerinizi bekliyorum, hepinize hayırlı ve bereketli avlar diliyorum. Not: Maalesef yanlız izmir için yapmaya çalışıyoruz, diğer illerden üyelerimizden bir atılım bekliyoruz. Sevgi ve saygılarımla.....

çok güzel olur inşallah katilim olurda yapabiliriz

ADNAN 18-11-2008 20:54

Ethem kardeş, taygun, hasan teşekkürler ethem kardeşin dileği gibi katılımı artırabiliresek iyi bir gün yaşarız, die düşünüyorum, bu arada alikon8 teşekkürünüzü gördüm yine buluşmak umudu ile beklerim, daha bayram tatiline zamanımız var... sevgi ve saygılarımla....

walras 18-11-2008 20:56

izmir'e gelmek isterdik.. iskenderun katılımını arttırıp iskenderunda bir organizasyon yapabailiriz inşallah...

ibrahimz35 18-11-2008 21:16

Biz hala foça fotoğraflarını bekliyoruz. Bir zahmet Kardeşim koyarsan seviniriz.

Taygun KOCABIYIK 18-11-2008 21:44

Adnan abi ben 2 kişiyim zehirlediğim okuldan bir arkadaşımda katılıcak kesin.(arada başka ufak çaplı organizasyonda olursa bu hafta sonu harici yine kesin katılımcı)
İbrahim abi foçada inanırmısın hiç fotoğraf çekilmemişiz hep video var yüklemesi çok uzun sürüyor (ttnet malesef).
Daha 29 ekimde ahtapotla verdiğim amansız mücadelenin videosunu yükleyemedim artık elden cd halinde ulaştırırım ben sana :)

efesli_35 19-11-2008 06:53

Alıntı:

ADNAN tafarından gönderildi (Mesaj 57121)

sevgili adnan biz çeşme sayısını tamamladık..30 kasımda. eğer başka bir hafta sonu düşünürsen ben seninlede katılırım..

Taygun KOCABIYIK 19-11-2008 14:11

Alıntı:

efesli_35 tafarından gönderildi (Mesaj 57289)
sevgili adnan biz çeşme sayısını tamamladık..30 kasımda. eğer başka bir hafta sonu düşünürsen ben seninlede katılırım..

Bayram tatilinde olacağı için sizide bekleriz.

Alıntı:

ADNAN tafarından gönderildi (Mesaj 57279)
Ethem kardeş, taygun, hasan teşekkürler ethem kardeşin dileği gibi katılımı artırabiliresek iyi bir gün yaşarız, die düşünüyorum, bu arada alikon8 teşekkürünüzü gördüm yine buluşmak umudu ile beklerim, daha bayram tatiline zamanımız var... sevgi ve saygılarımla....

Adnan abi zaten Ali abi bana daha önceden böyle bir organizasyon olursa katılmak isterim haber ver demişti.
+ Özgür abide benden haber bekliyor oda büyük bir aksilik olmazsa katılacaktır.

Saat 01:21.