RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TATLI SU AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   Denizli ve yöresindeki avlak yerleri ve çıkan balıklar (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9391)

adnan1117 01-07-2011 21:46

Denizli ve yöresindeki avlak yerleri ve çıkan balıklar

Selamlar efendm denizli ve yöresinde tam anlamıyla balık yakalayabileceğimiz bir yer arıyoruz yeni başladıgımız ve gün gün bilgi ve tecrübemizi artırmaya çalıştırgımız balıkçılıgımızı geliştirmek için bilgilerinize ihtiyacm var
Denizlili olanlar bilir malum burdaki gölette bişey avlanmıyor

Sevgiler saygılar....

tigerson 01-07-2011 23:52

hemşehrim öncelikle hoş geldin,valla yardımcı olmak isterim ama benim bildiğim yerler denizli'nin bi ucu :D:D:D 120-130 km reyi göze alıyorsan seve seve;)

adnan1117 02-07-2011 00:43

rahatlıkla gidebilrim yeterki zevkli bi av olsun

Tuncay GÜNAY 02-07-2011 01:05

adnan kardeşim aramıza hoşgeldin keyifli paylaşımların olsun.
bu arada denizli yöresinde avlanabileceğin yerler.
recep yazıcıoğlu barajı : genelde küçük israil sazanı olur ama suyun giriş yaptığı sazlara sabaha karşı 04 sularında gidersen yayın yakalama ihtimalin var ama oda limit dışı

çivril ışıklı : alabalık, yayın, turna, sazan ama yöreyi bilen birileri ile gitmeni tavsiye ederim
adıgüzeller barajı : alabalık aynalı sazan yine derim ki yöreyi bilen birileri ile git
demir köprü barajı: sazan (sazanın babaları burda ama hepsini öner kardeşim tutuyor :) )
birde çavdır taraflarında var adı aklıma gelmedi ben tatlı avı yapmadığım için yem hakkında bilgim yok ama üsdatlarımız bu konuda sana yardımcı olurlar. sitemizde tatlı su avı ile ilgili bol miktarda açılmış konu var onlara göz atmanı tavsiye ediyorum başarılar.

adolomorola 02-07-2011 03:36

Alıntı:

Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi (Mesaj 109533)
adnan kardeşim aramıza hoşgeldin keyifli paylaşımların olsun.
bu arada denizli yöresinde avlanabileceğin yerler.
recep yazıcıoğlu barajı : genelde küçük israil sazanı olur ama suyun giriş yaptığı sazlara sabaha karşı 04 sularında gidersen yayın yakalama ihtimalin var ama oda limit dışı

çivril ışıklı : alabalık, yayın, turna, sazan ama yöreyi bilen birileri ile gitmeni tavsiye ederim
adıgüzeller barajı : alabalık aynalı sazan yine derim ki yöreyi bilen birileri ile git
demir köprü barajı: sazan (sazanın babaları burda ama hepsini öner kardeşim tutuyor :) )birde çavdır taraflarında var adı aklıma gelmedi ben tatlı avı yapmadığım için yem hakkında bilgim yok ama üsdatlarımız bu konuda sana yardımcı olurlar. sitemizde tatlı su avı ile ilgili bol miktarda açılmış konu var onlara göz atmanı tavsiye ediyorum başarılar.

3-5 tane sana ayırcam merak etme...;):D:D:D

adnan1117 02-07-2011 09:29

demirköprü barajı avlarını gördüm burdan 160km falan onu bi düşünücem :D hatta şuan balıkları gördüm düşündüm gitmeye çalışıcam adıgüzeller daha yakınmıs 80km falan

Tuncay GÜNAY 02-07-2011 16:34

Alıntı:

adnan1117 tafarından gönderildi (Mesaj 109542)
demirköprü barajı avlarını gördüm burdan 160km falan onu bi düşünücem :D hatta şuan balıkları gördüm düşündüm gitmeye çalışıcam adıgüzeller daha yakınmıs 80km falan

yapraklı barajını da unutma oradan arkadaşlarım 3,5 - 4 kg sazan aldılar hatta birisi oltayı kırmış.

adnan1117 04-07-2011 20:53

Bugün yine gökpınardaydım sonuç yine hüsran :D tutamadık bişey

Tuncay GÜNAY 04-07-2011 21:32

Alıntı:

adnan1117 tafarından gönderildi (Mesaj 109651)
Bugün yine gökpınardaydım sonuç yine hüsran :D tutamadık bişey

ee dedik ya sana orada bişi yokkkkkk yapraklı barajına git ;)

adnan1117 04-07-2011 21:56

en müsait zamanda yapraklydaym üstadım hangi türler çıkyıo orda yemleri ona göre hazırlayım

Saat 04:45.