RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   03.04.2012 Lidaki Avımız (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10816)

avlar 05-04-2012 11:43

03.04.2012 Lidaki Avımız

Sözlerime başlamadan önce biz lidaki avını 7-8m suda, 0.25-0.30 misina ve ucuna bağlı 1 yada 1.0 no'lu zoka iğneyle yapıyoruz onu belirtmek istiyorum.Geçen avımız da paragatla avlandığımız tahmin edilmiş ve resimlerimden bazıları kaldırılmış buna çok üzüldüm:(.Fakat paragat avı amatör balıkçılığa girmiyor ve öyle olsa burada bu paylaşımın ne işi var diye düşünüyorum.Ayrıca paragat avına hiç gitmedim fakat Çandarlı'da giden arkadaşlarımın yakaladıkları levrekleri görünce de gitmeyi çok istiyorum:).Neyse,Salı günü Kaptanımla avlağımıza gitmeye karar verdik.Saat 8.00 gibi ava başladık ve ben hızlı bir başlangıç yaparak 300gr civarı çipurayı tekneye aldım.Saat 10'a kadar hava poyraz balıkta iştahlıydı.Ve böyle giderse yeni bir rekor geliyor dedim kaptanıma fakat hava bir kesti yaprak kıpırdamıyor ardından isparozların saldırısı başlayınca avda av olmaktan çıktı.Yem yetiştirmekte zorlandık.Saat 16 gibi sonlandırdığımız avımız da ben 25 kaptanım da 30 parça lidaki yakaladı.Herkese çok daha iyi Avlar diliyorum,rastgelsin.[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

kemo35 05-04-2012 11:48

Çok güzeller maşallah, tebrikler, bol avlar dilerim...

sakkucuk 05-04-2012 12:04

Hayalimdeki avlardan biri. Ellerinize sağlık.

lidakin 05-04-2012 13:11

Tebrikler çok güzel bir av olmuş,bu yaz güzel avlara şahit olacağız,paylaşım için çok teşekkür ederim.

Ahmet TARİH 05-04-2012 13:36

Tamer üstadım harikasınız valla yaw.
Fotokopi çeksen bu kadar çoğaltamazsın bunları herhalde.
Ayrıca zoka ile avlanmakda apayrı bir zevktir herhalde. Her dokunuşu vuruşu sonuna kadar hissediyorsundur.
Tebrik ediyorum. Bu güzellikleri ekranlarımıza taşıyıp bizide mest ettiğin için ayrıca teşekkür ederim. İçim açıkdı birden.
Afiyet olsun.

Salih Reis 05-04-2012 13:39

Tamer kardeşim tebrik ederim. Tuzla tarafına epeydir gidemiyorum. zoka + mamun süper av oluyor, ben zokanın bir karış üzerine 5 cm. bedenli bir hırsız takıyorum 2.li yapıyorum güzel iş yapıyor sana da tavsiye ederim.

rastgele

ferhat ataalp 05-04-2012 15:10

Tamer Kardeş yine müthiş bir av olmuş lidakilerde büyümeye başlamışlar herhalde sen artık lidaki ve çupra üzerine ders teklifleri almaya başlarsın, kaptanım üstadım bol bereketli avlarınızın devamı dileğimle rastgelsin.

kaptankarabulut 05-04-2012 16:35

Tamer yine ortaya güzel bir sergi açmışsın eline emeğine sağlık.Avlarının devamını dilerim..

dogukan1997 05-04-2012 19:21

tamer abim çok güzel bir av olmuş ellerine kollarına sağlık .
Sevgi ve saygılarımla rastgele

Tuncay GÜNAY 05-04-2012 19:47

tamer abi çok güzel ve bereketli bir av olmuş imrendim yine afiyet şeker olsun

Saat 01:36.