RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   ZIPKINLA SUALTI AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=4)
-   -   6 kglık çupra (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2301)

Güven ÖZYELDAN 25-01-2007 13:20

6 kglık çupra

1 Eklenti(ler)
zıpkıncı comdan Arda Demirağ arkadaşımızın (kusura bakmasın izin almadan sitemizde paylaşıyoruz ama anlayışla karşılayacağını umuyorum) zıpkınla avladığı bir çupra böylesine ilk defa gördüğüm için koymak istedim siteye harika bir av olmuş gerçekten dünyada kaç kişiye denk gelebilirki böylesi birşey
arda arkadaşımızıda burdan kutluyorum eline nefesine sağlık :helal:

giritli 25-01-2007 13:48

Abooooooooooooooooğ.....:deli: :deli: :deli: :deli:

aganta borina borinata 25-01-2007 13:52

güven balığa defalarca baktım walla...hakikaten mükemmel büyüklükte...ama kart horoz misali tatı bozuk değildir di mi bunun...

herkese denk gelmesi dileğiyle....

rastgelsin...

Güven ÖZYELDAN 25-01-2007 13:56

Alıntı:

aganta borina borinata tafarından gönderildi
güven balığa defalarca baktım walla...hakikaten mükemmel büyüklükte...ama kart horoz misali tatı bozuk değildir di mi bunun...

herkese denk gelmesi dileğiyle....

rastgelsin...

valla ben yerim kardeşim bunu tadı istediği kadar bozuk olsun hem şarap misali yıllandıkça güzel olmuyomu bak buda yıllanmış lokum gibidir lokummmmmmmmm:D

Taygun KOCABIYIK 25-01-2007 14:20

Alıntı:

giritli tafarından gönderildi
Abooooooooooooooooğ.....:deli: :deli: :deli: :deli:

Bu balığı tutacak biri varsa oltayla işte bu kişidir. ve yorumu çok çarpıcıdır :D (bu yorumun altında tutsam bunla 1 senelik meze çıkar anlamını çıkartabiliriz)
Vuran arkadaşı tebrik etmek lazım dede ötesi birşey olmuş balık :)

giritli 25-01-2007 15:55

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi
Bu balığı tutacak biri varsa oltayla işte bu kişidir. ve yorumu çok çarpıcıdır :D (bu yorumun altında tutsam bunla 1 senelik meze çıkar anlamını çıkartabiliriz)
Vuran arkadaşı tebrik etmek lazım dede ötesi birşey olmuş balık :)

Tagocum....ben bunu tutsam yemem ve hatta yiyemem kardeşim....içini doldurtup hayatımın trofesi olarak duvara asarım kardeşim...:D

varior 25-01-2007 21:35

Paylaşım için teşekkürler Güven,
Extraçupra diye buna denir... :D

Egeli 25-01-2007 22:31

Ben hayatımda bu kadar güzel birşey görmedim....:'(
Arkadaşı tebrik ediyorum...

Uzm.Dr.Rastgele 26-01-2007 07:09

Maşallah.............

Arkadaş için herhalde hayatının trofesi olsa gerek................:D

Rauf 26-01-2007 08:34

Benim hayatımda gördüğüm bu ikinci büyük cıpra birincisinde geliboluda 16 yaşında iken yaz tatilinde carşıda yedek parca satan dükkanda calışırdımbir gün el arabası ile bir balık taşıyorlardı carşı icinde isteyene bir lira karşılığı numara yazılı bir kupon veriyorlardı balık cok büyük olduğu icin satılamıyor kurra yapıp kime cıkarsa ona vericeklermiş balığın burnu yepyeşil olmuş sanki yosun tutmuş gibiydi ustama dedimki ne balığı bu hüseyin amca cevabı kısa idi buna cıpra derler .selamlar

Saat 15:34.