RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   ZIPKINLA SUALTI AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Sualtı Zıpkın Avcılığı Yılın Videosu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10908)

EAKSOY 20-04-2012 13:35

Sualtı Zıpkın Avcılığı Yılın Videosu

Sualtı Zıpkın Avcılığı Yılın Videosu

20 Yıllık dalış ve zıpkın deneyimi olan Mohammed Jassim'in çekimini Katar'da yaptığı müthiş bir film.
Belgesel Dalında Sualtı Zıpkın Avcılığı Yılın Videosu seçilmiş lakin nice aksiyon filmlerine taş çıkartır cinsten...
Tamamını izlemek isteyenler orjinal Blu-ray dvdsini film marketlerinden veya internet üzerinden satın alabilir.
İyi seyirler
Ersoy AKSOY

kaptankarabulut 20-04-2012 15:49

Paylaşım için teşekkürler Ersoy da,ben onlara kıyamam yaa..N e güzel gelin gibi süzülürken sen kalk pat diye vur zıpkınla..:D :D

Anlaşılan senin uskumru zamanın geldi ki bu tür videolarla kendini avutmaya çalışıyon.Hadi bakalım başladılar amcasının şevkatli kollarına gelmeye... Ama dayılarını da özlemişler..:D :D

MAVİ FENER 20-04-2012 16:37

Vay Babasına...müthiş atıcı.....

EAKSOY 20-04-2012 19:28

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 121867)
Paylaşım için teşekkürler Ersoy da,ben onlara kıyamam yaa..N e güzel gelin gibi süzülürken sen kalk pat diye vur zıpkınla..:D :D

Anlaşılan senin uskumru zamanın geldi ki bu tür videolarla kendini avutmaya çalışıyon.Hadi bakalım başladılar amcasının şevkatli kollarına gelmeye... Ama dayılarını da özlemişler..:D :D

Dayıları da onları özledi kaptanım en kısa zamanda yanındayım

TUĞYAN 21-04-2012 14:59

Ersoy kardeşim süper video geçmişime döndüm eline sağlık teşekürler

Erdoğan sızarlar 21-04-2012 23:18

Keyif için balık öldürmüş.Şov yapmış.. Sportif yanı yok beğenmedim.

Kaya ÖLMEZ 22-04-2012 01:46

Belgesel olabilecek hiç bir şey göremedim. Buna Ödül verenler kasaplar odasıdır herhalde. Bütün atışlar solungaçtan mezata götürse iyi para yapar.:((( Amatörlüğe çok uygun görünmüyor ..

EAKSOY 22-04-2012 14:11

Alıntı:

Erdoğan sızarlar tafarından gönderildi (Mesaj 121902)
Keyif için balık öldürmüş.Şov yapmış.. Sportif yanı yok beğenmedim.

Keyif için derken ne demek istediniz? Yakaladıkları balıkları çöpe attıklarını mı gördünüz? Tüpsüz dalışta 3 dünya rekorunu elinde bulunduran değerli bir insandan bahsediyoruz; Neye istinaden yorum yaptıgınızı anlayamadık.

Alıntı:

Kaya ÖLMEZ tafarından gönderildi (Mesaj 121909)
Belgesel olabilecek hiç bir şey göremedim. Buna Ödül verenler kasaplar odasıdır herhalde. Bütün atışlar solungaçtan mezata götürse iyi para yapar.:((( Amatörlüğe çok uygun görünmüyor ..

Sualtı avcılığında 10+ üzeri kilo çeken balıkları -bilhassa tüpsüz dalıyorsanız- neresinden vurduğunuz hayati önem taşır. O balık size kuzu gibi teslim olabilir de, maraton koşar gibi peşinden sürükleyebilir de... O an mezatı düşünme olanağınız olmaz. Videoda izlediğiniz kişi de isteseniz 2dk konusmak için randevu alamayacagınız türde profesyonel biri. Kasapça yorum yapmayın.

erco67 05-11-2012 21:01

Bence harika bir paylaşım.güzel atışlar ve güzel balıklar,merada süper bu arada:)

Saat 23:15.