RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TATLI SU AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   Hafta sonu sazan avı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9756)

ayılmaz 21-09-2011 15:38

Hafta sonu sazan avı

Öncelikle herkeze selamlar. Yeni üyeyim İstanbulda yaşıyorum favorim sazan balıgı
henüz tutabildigim en büyük balık 1.5kg ustaların bilgilerinden faydalanmak isterim. Herkeze Rastgele.

Bu hafta sonu istanbul içi sazan tutmak için tavsiye edebileceginiz bir yer varmı.

Murat ÇAKMAKÇI 21-09-2011 16:25

Aramıza hoş geldin:helal:İstanbulu bilen arkadaşlarımızdan mutlaka sana yardım gelecektir

ustam18 22-09-2011 06:26

Arslan aramıza hoş geldin.İstanbul da avlanan arkadaşlardan yardım gelecektir.Katılımlarının sürekli olması dileğimdir.Rastgele.

orhan69 23-09-2011 19:01

Alıntı:

ayılmaz tafarından gönderildi (Mesaj 113034)
Öncelikle herkeze selamlar. Yeni üyeyim İstanbulda yaşıyorum favorim sazan balıgı
henüz tutabildigim en büyük balık 1.5kg ustaların bilgilerinden faydalanmak isterim. Herkeze Rastgele.

Bu hafta sonu istanbul içi sazan tutmak için tavsiye edebileceginiz bir yer varmı.

aramıza hoş geldin büyük balık sabır işi akşama gideyim balığı alayım çok zor öncelikle büyük cükmeceden başlayabilirsin mimarsinandan sonra catalca yolu üzerinde mezarlığın alt tarafında kalan birmera var. özellikle pazartesi sabah erkenden 5te oltalar suda olması lağzım pazardan herkes yemliyorbalıkta ses gürültü olmayınca kıyılıyor sogulca, mısır kullanma kücük balıkar yeme üşüşüp bitiriyor yakalamak istediğin balığın ağzına göre mısırlı boli olsun veya bahçeyişte kanalın ağzına git balığın geciş yeri orası veya ormanlıya kanala gidebilirsi balığın yemlendiği 3 vakitte yemlerin hazır olarak aynı yerde olmalısın bol şaslar

ayılmaz 24-09-2011 22:37

Tavsiyelerin için teşekkür ederim orhan abi en yakın zamanda gidicem

akinyildiz81 28-09-2011 11:26

bence istanbul'da sazana atmayın çok uğraşırsınız. iki adet deniz bir adet boğaz olan yerde tatlı su yerine deniz derim.hele hele kofanaların yavaş yavaş aktığı bir mevsimde denize yönelin.

sazancı 10-11-2011 09:04

Üyeliğiniz hayırlı olsun hoşgeldiniz

fehmi5 10-11-2011 11:20

akın bey merhaba,
istanbulda kıyı avı yapıyorum yıllardır.kofanaya nerde rast gelebiliriz aydınlatırsanız sevinirim .zira biz çinekopu ,lüferi bile unuttuk ta ))))

akinyildiz81 03-12-2011 23:23

Alıntı:

fehmi5 tafarından gönderildi (Mesaj 115942)
akın bey merhaba,
istanbulda kıyı avı yapıyorum yıllardır.kofanaya nerde rast gelebiliriz aydınlatırsanız sevinirim .zira biz çinekopu ,lüferi bile unuttuk ta ))))

heheheheh çok can alıcı bi soru.kofana derken abartmış olabilirim tabi :)

MAVİ FENER 03-12-2011 23:59

Alıntı:

ayılmaz tafarından gönderildi (Mesaj 113034)

Büyükçekmece,Terkoz ve Ömerli baraj gölü senin için ideal yerlerdir...rast gelsin...

Saat 00:49.