RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   ANILAR (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ne çekmişkine Acep (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3670)

aliemmi 17-09-2007 22:25

Ne çekmişkine Acep

Arkadaşlar bir gün alanyada fikri arkadaşımla her zaman ki gibi marinaya gecelemeye gittik yerleştik falan derken takımları kurmaya başladık fikri kargıyı kurdu kurşun şamandıra ayarlarını yaptı denize attı oldumu olmadımı diye baktık olmusş bende bi tavuk etini takayımda öyle nasıl olmus bi bakalım dedim neyse kargıyı suya saldım bi baktım şamandıra dibe doğru gitme başladı tabi ben dururmuyum her zaman ki heyecanımla bi çektim vay yavrum balığı taktık kargıya neyse ben asılsıyom balık asılıyo kargı acaip derecede büküldü biraz daha zorlarsak kargı ortadan ikiye çat diye kırılcak kargıyı geriye doğru çektik misinadan çekmeye başladık nasıl zorluyo ama bi yandanda elimiz ayağımız nasıl titriyo ip te ince 0.25 falandı herhalde bi çektik anam ne görelim bebişim levrek çıkmasınmı offf biz bir kafa olmuşuz el ayak tutmuyo bi titremedir almış gitmiş başını. işte ilk levreğimi o zaman çektim. çok büyük zevk vermişti hiç unutamam

herkese saygılar rastgelsin bol balıklı günler.....:D

ünalmusa 18-09-2007 22:42

okurken bıle mest oldum sansın acık olsun

Rauf 19-09-2007 07:47

Alıntı:

aliemmi tafarından gönderildi
Arkadaşlar bir gün alanyada fikri arkadaşımla her zaman ki gibi marinaya gecelemeye gittik yerleştik falan derken takımları kurmaya başladık fikri kargıyı kurdu kurşun şamandıra ayarlarını yaptı denize attı oldumu olmadımı diye baktık olmusş bende bi tavuk etini takayımda öyle nasıl olmus bi bakalım dedim neyse kargıyı suya saldım bi baktım şamandıra dibe doğru gitme başladı tabi ben dururmuyum her zaman ki heyecanımla bi çektim vay yavrum balığı taktık kargıya neyse ben asılsıyom balık asılıyo kargı acaip derecede büküldü biraz daha zorlarsak kargı ortadan ikiye çat diye kırılcak kargıyı geriye doğru çektik misinadan çekmeye başladık nasıl zorluyo ama bi yandanda elimiz ayağımız nasıl titriyo ip te ince 0.25 falandı herhalde bi çektik anam ne görelim bebişim levrek çıkmasınmı offf biz bir kafa olmuşuz el ayak tutmuyo bi titremedir almış gitmiş başını. işte ilk levreğimi o zaman çektim. çok büyük zevk vermişti hiç unutamam

herkese saygılar rastgelsin bol balıklı günler.....:D

Ramazan bide rersmini cekseymissin güzel olucakmış.hani benim gibilere selamlar.

aliemmi 20-09-2007 01:03

Alıntı:

Rauf tafarından gönderildi
Ramazan bide rersmini cekseymissin güzel olucakmış.hani benim gibilere selamlar.

rauf abicim makinam olsaydı çekerdimde makina yoktu telefon desen oda yok
ancak anılarımızda kaldı :(

nevzat 20-09-2007 20:37

Evet Ramazan geçmişte yaptığım o güzel avlar aklıma geldikçe ,bunları görüntülemediğim için kahroluyorum .

discus 20-09-2007 23:10

alın bendende okadar 710 gr lık mırmır ın herzaman denk geleceğini düşünmüştüm.hayal olacağını nerden bilebilirdim ki...güzel bir anı ve paylaşım olmuş teşekkürler....

zgrm 19-03-2011 13:50

kargı kurdunu nasıl temin edbilirim yardımcı olurmusunuz

Saat 22:42.