RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Dostluk buluşması (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9851)

Anıl ÜNALAN 12-10-2011 12:32

Dostluk buluşması

Dün öğlen saatlerinde Tuncay abimin iş için İzmir'de olduğunu söylemesi üzerine bizde davetimizi gerçekleştirdik ve işlerinin arasında Tuncay abimize Güzelbahçe yolunu tutturduk. Gırgır, şamatayla birlikte muhabbetimiz devam ederken havanın kötü olmasını gözardı edip Gri'le çıkıp turlama kararı aldık. Yarım saatten biraz fazla süren gezi sırasında sırtılarımızı suya indirsekte balığın saati olmadığından balıkla karşılaşmadık. Sadece şanslı olan Selim kardeşimin oltasına bir balık bastı onuda yolda çekerken kaçırdık :)
Güzel sohbetli, eğlenceli bir günü Tuncay abimizle geçirdik, bizi kırmayıp yanımıza uğradığı için çok teşekkür ediyorum. Bunu saymadığımızı tekrar söylememize gerek yoktur diye düşünüyorum :) :) :)

Gülen yüzlerimiz hiç solmasın :)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu sefer Gri'nin dümende kaptankarabulut var :)

Tuncay abinin neşesi yine yüzünden okunuyor :)

Bi olta bi insanın eline bu kadar yakışır :)

Bunun adına da dostluk denir :)

Bursa_Erkan 12-10-2011 12:45

Bu dostluk kardeşlik güzel paylaşım inşallah bütün üyeler arasında zamanla gerçekleşir. Ilgı ve alakanızın hep daim olmasını dılerım.

Ahmet TARİH 12-10-2011 14:13

TCDD Tuncay abi için Denizli - İzmir arasına hızlı tren seferleri koymaya karar vermiş. İlk 5 ay da bedava olacakmış. Denizyolları İşletmeleride bir kanal projesi tasarlıyormuş. Projenin koordinatörlüğünede Tuncay abiyi getireceklermiş. Nasıl olsa su yoluna çevirdi bölgeyi diye.:deli::D:D
Bence Tuncay abi işi bahane edip sizin palamutlardan birkaç tanesini Denizliye transfer edebilmek için gelmiştir. Baksana oltaya sarılışına.:D:D:D
Arkadaşlar şaka bir yana gerçekten bu tür arkadaşlık ve dostluk görüntüleri hepimizin çok hoşuna gidiyor. Ayrıca bu güzel birlikteliği kalıcı hale getirerek bizlerlede paylaştığınız için başta Anıl kardeşim olmak üzere hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Taygun KOCABIYIK 12-10-2011 14:50

Ekip harika manzaraya bakıp imrenmemek elde değil.
Tuncay abi bunu saymıyorum, nasıl sayayım ben yoktum ki :)
Bekliyoruz en kısa zamanda seni

ustam18 12-10-2011 16:13

Dostların birarada olmasından güzel ne vardır ki?Allah muhabbetinizi bozmasın dostluklarınız daim olsun.bu güzel resimleri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler dostlar.

TUĞYAN 12-10-2011 16:51

Dostluk dünyanın en zor ve en ağır işi gülen yüzünüz hiçbir zaman asılmasın dileği ile

Murat ÇAKMAKÇI 12-10-2011 22:04

Tuncay kamışla manken gibi:cool: MAŞALLAH imrendim valla hafta sonu gelseydi keşke Anıl bi balığa gidilmecek gibi havayı değerlendirip bir yerde tanışma ayarlasak nasıl olurdu :helal:

pendikli balıkçı 12-10-2011 23:18

Tuncay abi belgesellerdeki balıkçılar gibi poz vermiş.Allah dostluğunuzu baki kılsın.

serkan KSK 13-10-2011 09:24

allah muhabbetinizi bozmasın olay budur ya balık bahane dostluk şahane

Tuncay GÜNAY 13-10-2011 21:46

Alıntı:

Bursa_Erkan tafarından gönderildi (Mesaj 114040)
Bu dostluk kardeşlik güzel paylaşım inşallah bütün üyeler arasında zamanla gerçekleşir. Ilgı ve alakanızın hep daim olmasını dılerım.

teşekkürler erkan kardeşim iyi dileklerin için

Saat 13:09.