RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Çapari (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Erdek te izmarit ve istavrit avim (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=12132)

kadir 06 04-12-2012 22:09

Erdek te izmarit ve istavrit avim

Sevgili dostlar bu yil Balikesirin Erdek beldesi Cugra mevkiinde kendi yapmis oldugum caparilerimle avlamis oldugum izmarit ve istavritler.El oltasi,100 metre 0.50,beden 0.30 ve kostekler 0.25 misinadan yapilmistir.Makina ve kamis kullanilmamasi avi zevkin doruguna cikarir.El oltasini kalin sectimki (0.50mm) dolasmalar yasanmasin diye avlanma esnasinda mutlaka misinayi sereceginiz tekne zeminini islatiniz.15 igneli caparinin alttan 4 ignesine midye ici takarak hem izmarit ve hemde istavrit alinmistir.Rastgelsin..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Anıl ÜNALAN 04-12-2012 22:27

Ohh çıtır çıtır gider şimdi onlar. Özellikle izmarite bayılırım...
Afiyet bal şeker olsun abi..

kadir 06 04-12-2012 23:14

Tesekkur ederim Anilcigim en guzelleri senin olsun.

Bursa_Erkan 05-12-2012 09:46

paylaşım için teşekkürler.
geçen yazda tekneyle çapari yaparak bol bol istavrit almıştık.her gün çıkıyoduk bıktık yav o derece.
Erdek Ocaklar açıklarında avlandık.Çuğra tam olarak ne tarafta kalıyo duydum ama çıkartamadım şimdi Kadir abi

hus213 05-12-2012 12:38

Kadir bey paylaşım için teşekkürle Anışlında dediği gibi tavada çıtır,çıtır olur onlar sen ğişir sonra senin ellerini bağlıyalım beni koyverin tutmayı sakın .Şaka bir tarafa afiyet balşeker olsun daha bolları nasip olur inşallah.Rasgele.

Tuncay GÜNAY 05-12-2012 16:21

kadir abi tavalıklar çıkmış maşallah. izmarit tava favorimdir çok lezzetli oluyor. 2 nci foto süper imrendim balıklardan çok hoşuma gitti güzel bir yer paylaşım için teşekkürler.

kadir 06 05-12-2012 16:38

Alıntı:

Bursa_Erkan tafarından gönderildi (Mesaj 128546)
paylaşım için teşekkürler.
geçen yazda tekneyle çapari yaparak bol bol istavrit almıştık.her gün çıkıyoduk bıktık yav o derece.
Erdek Ocaklar açıklarında avlandık.Çuğra tam olarak ne tarafta kalıyo duydum ama çıkartamadım şimdi Kadir abi

Tesekkur ederim Erkancim,Cugra mevki Ocaklardan bir onceki sahil seriti yani PTT kampi,Kafkas Motel,Otel Toronto ve bir cok yazlik sitelerin oldugu sahil seritidir.Erdek merkezden gelirken Ocaklara (saga) donmeden direk gidilen yoldur.Sevgi ve saygilarimla.

Alıntı:

hus213 tafarından gönderildi (Mesaj 128547)
Kadir bey paylaşım için teşekkürle Anışlında dediği gibi tavada çıtır,çıtır olur onlar sen ğişir sonra senin ellerini bağlıyalım beni koyverin tutmayı sakın .Şaka bir tarafa afiyet balşeker olsun daha bolları nasip olur inşallah.Rasgele.

Cok tesekkur ediyorum abicim,en iyi trofeler sizin olsun.saygilarimla rastgelsin..

Alıntı:

Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi (Mesaj 128548)
kadir abi tavalıklar çıkmış maşallah. izmarit tava favorimdir çok lezzetli oluyor. 2 nci foto süper imrendim balıklardan çok hoşuma gitti güzel bir yer paylaşım için teşekkürler.

Sagol Tuncaycim izmaritleri teknede deniz suyunun buharinda pisirerek yedik enfesti.Umutla kalman dileklerimle,rastgelsin..

ishak BALLICA 06-12-2012 09:25

Kadir bey, bereketli olsun..

kadir 06 06-12-2012 10:44

Alıntı:

ishak BALLICA tafarından gönderildi (Mesaj 128551)
Kadir bey, bereketli olsun..

Cok tesekkur ederim Ishak bey,saygi ve selamlarimla..

Saat 15:23.