RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Organizasyonlar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Teşekkür (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9110)

-balıkçı- 01-05-2011 20:43

Teşekkür

01.05.2011 tarihinde yapılan tekneden balık avı organizasyonunda başta Kamil hocam ve ÖNER bey olmak üzere emeği gecen herkese teşekür ederim. Balığı yakalayamasakta eğlenceli hoş sohbet bir gündü..

Kamil ESEN 01-05-2011 21:01

Alıntı:

-balıkçı- tafarından gönderildi (Mesaj 105649)
01.05.2011 tarihinde yapılan tekneden balık avı organizasyonunda başta Kamil hocam ve ÖNER bey olmak üzere emeği gecen herkese teşekür ederim. Balığı yakalayamasakta eğlenceli hoş sohbet bir gündü..

Balık işi nasip.Fakat gönül hoşluğu,böyle güzel düşünen arkadaşların olduğu ortamlarda kaçınılmaz oluyor.Asıl biz,ortama kattığınız ahenk ve güzellikten dolayı teşekkür ederiz.Kıyı organizasyonunana da bekleriz.(Laf aramızda o daha şamatalı olabilir;))

mst35 01-05-2011 21:29

Ben çok istedim ancak işlerden dolayı katılamadım umarım keyifli geçmiştir ayrıca bir kıyı org. sezinledim inş. ona katılmak nasip olur yapılırsa....

ozy614 01-05-2011 21:56

Bende katılmayı çok isterdim bu organizasyona ama malum... dersler ve sınavlar :S

Mehmet BODUROĞLU 01-05-2011 22:13

Erdoğan abime, Öner kardeşime ve Kamil hocama ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Manisa Team olarak harika bir yolculuk ve güzel bir gün geçirdik.
Sürüden ayrı kaldım ve kurtlar kaptı beni ama olsun.
Dersimizi almış olduk :)
Kalfa Hasan abimede ayrı bir teşekkür ederim, o yorgunluğun üzerine beni yürütmeyip tam olarak kapının önüne kadar getirdiği için, çok makbule geçti valla :)

Halil İplikçi 02-05-2011 20:44

Sığacığa gidiş dönüş ve manisa grubu olarak emeği geçen Öner ,
Erdoğan,ve Kamil biraderlerime teşekkür ederim

Kamil ESEN 02-05-2011 20:47

Alıntı:

Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi (Mesaj 105660)
Erdoğan abime, Öner kardeşime ve Kamil hocama ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Kalfa Hasan abimede ayrı bir teşekkür ederim, o yorgunluğun üzerine beni yürütmeyip tam olarak kapının önüne kadar getirdiği için, çok makbule geçti valla :)

Bizde sana teşekkür ederiz Mehmet biraderim.Bir daha sen Kamil abinden ayrılma;)

Alıntı:

halil 23 tafarından gönderildi (Mesaj 105749)
Sığacığa gidiş dönüş ve manisa grubu olarak emeği geçen Öner ,
Erdoğan,ve Kamil biraderlerime teşekkür ederim

Bizde sana teşekkür ederiz abim.İbrahimle beraber ortama çok uygun,kafa dengi adamlarsınız.Sağolun,varolun.Kıyıyada gideriz demi?

Tuncay GÜNAY 02-05-2011 20:49

masisa grubuna gönülden teşekkür ederim. sitenin denizli temsilcisi olarak kendileriyle 2. sefer bir araya gelmek çok güzeldi.

Hasan BALIKÇI 02-05-2011 20:49

Alıntı:

Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi (Mesaj 105660)

kurtlarmı kaptı ? pek anlayamadım ama ;)

Kamil ESEN 02-05-2011 20:50

Alıntı:

ozy614 tafarından gönderildi (Mesaj 105659)
Bende katılmayı çok isterdim bu organizasyona ama malum... dersler ve sınavlar :S

Ozan senle yaşıt bir oğlum,birde 6. sınıfa giden oğlum var.Ama onlarda maalesef derslerinden dolayı gelemediler.Sen ve onlara en uygun olanı yaza bir kıyı organizasyınuna katılmak.Tabii orda 2 gün kalınacağı için yanında bir büyüğünle gelirsen çok iyi olacak..

Saat 23:27.