RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Yayın oltası resimli (acil lütfen) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=1127)

star 31-03-2006 21:23

Yayın oltası resimli (acil lütfen)

Arkadaşlar bu hafta yayına gitmeyi düşünüyorum Ancak tam olarak oltanın nasıl yapıldığını bilmiyorum özellikle resimli tarif konusunda yardımcı olursanız çok mutlu olucam.Saygılar
STAR/ANKARA

star 03-04-2006 23:42

Sağolun arkadaşlar yayın oltası konusunda yardım istemiştim ama kaile alan olmadı.Belki daha iyi teknik,taktik bilenler vardır demiştik ama kimseden tık yok.Olsun bende sazan yakaladım.

Taygun KOCABIYIK 03-04-2006 23:44

Ben okumuştum ama bilgim olmadığı için bişey yazamadım :(

balıkcı 03-04-2006 23:49

Alıntı:

star tafarından gönderildi
Sağolun arkadaşlar yayın oltası konusunda yardım istemiştim ama kaile alan olmadı.Belki daha iyi teknik,taktik bilenler vardır demiştik ama kimseden tık yok.Olsun bende sazan yakaladım.

Arkadaşım kısa vadede bir sistem gösteremem ama biraz acele olmazsa bir kaç sistem yollayacağım,birde genelde turna avında olduğu gibi dibe veya şamandıralı olabilir av şeklin tabiki at çek de yapabilirsin ama en güzel avı şamandıralı olanıdır gerçi benimde fazla bir bilgim yada tutmuşluğum yok sadece bu güne kadar öğrendiklerimden (teori olarak)siteye yollamaya çalışacağım,gerçi geçen sene iki tane tutmuştuk at çekle ama bu yeterli değil ben size bazı av şekillerini yollayacağım.

star 04-04-2006 00:30

Sevgili Selim ÖNER sonunda sesimi bir duyan oldu teşekkür ediyorum bana geçen hafta lazımdı .Ama zaten yasak dönemi başladığı için şu an acelem kalmadı .Paylaşımınızdan dolayı tekrar teşekkürler.
star/ankara

balıkcı 04-04-2006 00:36

1 Eklenti(ler)
Bir tane hazırladım ama acele oldu daha sonra ötekileride daha düzenli şekilde yollayacağım.

turna 04-04-2006 03:26

yayın oltası

Star arkadaş GOOGLE ye gir istemediğin kadar yayın avı ile ilgili bilgi var.
Hadi rastgele

Mehmet Koray 1948 Ankara

turna 04-04-2006 03:34

yayın avı

Sayın star arkadaş 31 mart da yayın avına gideceğim diyorsun bilgi arıyorsun,yayın avıda 1 nisanda yasak başlıyor ben bu işten birşey anlamadım,
yasak zamandamı avlanıyorsun?Çok büyük bir çeliçki var.
cevap verirsen iyi olur.

Mehmet Koray 1948 Ankara

katiti 04-04-2006 04:28

Alıntı:

star tafarından gönderildi
Sevgili Selim ÖNER sonunda sesimi bir duyan oldu teşekkür ediyorum bana geçen hafta lazımdı .Ama zaten yasak dönemi başladığı için şu an acelem kalmadı .Paylaşımınızdan dolayı tekrar teşekkürler.
star/ankara

arkadaş yasaktan önce lazım olduğunu, zaten yasak başladığı için acelesi kalmadığını belirtmiş zaten. sanırım yasak başlamadan son bir av için sormuştu...

aserkansatı 04-04-2006 07:11

Alıntı:

turna tafarından gönderildi
Sayın star arkadaş 31 mart da yayın avına gideceğim diyorsun bilgi arıyorsun,yayın avıda 1 nisanda yasak başlıyor ben bu işten birşey anlamadım,
yasak zamandamı avlanıyorsun?Çok büyük bir çeliçki var.
cevap verirsen iyi olur.

Mehmet Koray 1948 Ankara

Sevgili Mehmet Abi,olabilir o arkadaşımız bir hata yapıp bu mesajı yazmış olabilir.Belki biliyor belki bilmiyor...Niye bu kadar katısınız???Genelde mesajlarınız biraz sert.Biraz daha ılımlı olsanız ben kendi adıma çok sevineceğim.Lütfen daha ılımlı olun.Sizin tecrübelerinie ihtiyacımız var emin olun ama genç arkadaşlarımızı da teşvik edin abi lütfen,korkutmayın onları...Sevgiler saygılar...

Saat 19:23.