RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Sonunda yaptım :) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2719)

Emre 02-04-2007 21:18

Sonunda yaptım :)

Evet Arkadaşlar gazoz kapağından bende maket yaptım:) baya bi güzel oldu bundan sonra değişik renklerde kapakları değerlendireceğim....Sizlerinde yapmanızı tavsiye ederim...:D
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

aganta borina borinata 03-04-2007 06:25

emre çok güzelk olmuş ellerine sağlık...

bi ayrıntı...klipsli fırdöndüyü örneklerdeki gibi takarsan sanırım daha kullanışlı olur... yada klipssiz fırdöndü de kullanabilirsin...

sana bi tiyo daha... hani şu metal çiklet kutuları var ya onları da kullanabilirsin... bu kutuylarda değişik renklerde ve bu kutuların kapaklarını da aynı şekilde bükerek biraz daha uzun ve büyük sahte yemler yapabilirsin...

tekrara ellerine sağlık..umarım bu yemle çok güzel balıklar yakalarsın...

rastgelsin...

giritli 03-04-2007 10:28

Emrecim tebrikler kardeşim...gayet güzel bir çalışma olmuş...inşallah semerelerini de almak nasip olur...

Emre 03-04-2007 12:15

Alıntı:

giritli tafarından gönderildi
Emrecim tebrikler kardeşim...gayet güzel bir çalışma olmuş...inşallah semerelerini de almak nasip olur...

Onur abicim Yorumların için Tşk ederim ...inş güzel balıklar tutarımda fotolarını sitede yayınlarız...:)

Doğan hocam dediğin sakız kutuları gözüme çarpmıştı:) en yakın zamanda onlardan bi örnek yapmaya calışırım...

Ve Sitede bi sorun var galiba siteye [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] yazdığımızda forum acılmıyor bembeyaz sayfa cıkıp kalıyor:(

kutluhan 06-04-2007 07:28

Alıntı:

aganta borina borinata tafarından gönderildi
emre çok güzelk olmuş ellerine sağlık...

sana bi tiyo daha... hani şu metal çiklet kutuları var ya onları da kullanabilirsin... bu kutuylarda değişik renklerde ve bu kutuların kapaklarını da aynı şekilde bükerek biraz daha uzun ve büyük sahte yemler yapabilirsin...

tam bir beyin fırtınası olmuş. çok güzel sakız kutuları çok orjinal bir fikir.
buda benden;
Hani şu silikon çubuklardan, sahte yapmak geldi, üstünü renkli simli ojelerden de boyayınca gzüel bir sahte yem olabilir ve sanırım gümüş balıklarına benzeyecektir.

rastgelsin...

turna 06-04-2007 16:39

Emre cim ellerine sağlık çok güzel olmuş da işleri gözükmüyor,kurşun koydunmu ?

igmsva 06-04-2007 19:54

emre çok güzel görünüyor. inşallah avıda bereketli olur.

Emre 06-04-2007 22:56

Alıntı:

turna tafarından gönderildi
Emre cim ellerine sağlık çok güzel olmuş da işleri gözükmüyor,kurşun koydunmu ?

İlker abicim Yorumların Tşk ederim
mehmet abiicim suda batsın diye içine kursun koydum azcık içinde ağırlık bulunsun...;)

yalcinicli 09-04-2007 11:40

Emre kardeş, emeğine sağlık. Umarım bereketli avlar yaparsın. Gusta markası da pek uygun gitmiş.
Rastgelsin...

gokseldbuga 09-04-2007 12:23

son zamanlarda, Tuborgun limonlu, tekilalı bıralarını tercih ediyorum , hem ucuz hem tadı mı güzelleşti nedir, sanki eski tekel biralarına benziyor . Gusta beni pek açmadı nedense, alternatif raf birası olmaktan ileri gidemeyecek diye düşünüyorum ama kimbilir belki de tutar.
Farketmez Emrenin yaratıcılığı yeter , bira bahane

Saat 12:51.