RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Antrenman turundan çıkan misafir... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9852)

mst35 12-10-2011 21:43

Antrenman turundan çıkan misafir...

Özel sebeplerden ötürü uzun süredir hem siteye hemde ava ara vermek zorunda kalmıştım bugün hem antrenman olsun hemde biraz iyot eksiğimizi kapatalım diye konaktan olta atan arkadaşlarıma biraz geçte olsa eşlik ettim tam umudumuzu yitirmiş oltalarımızı toplayıp gitmek üzereyken aşağıdaki arkadaş oltamıza misafir oldu bizdeki sevinç heyecan tavan yaptı konak civarının pek steril olmadığını bilmemize rağmen zaman darlığına karşı en iyi yer orası olması sebebiyle bizde değerlendirdik ama aklıma birşey takıldı şimdi bu paşa yenirmi yenmezmi görüşlerinize bırakıyorum...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

muratdogan 12-10-2011 21:56

Hemde orjinal deniz çuprası, kaçaklardan değil.
:) :) :)
Afiyet olsun derim.

Hayret yolu nasıl düşmüş oralara şaşırdım açıkçası.
Selamlar.

pendikli balıkçı 12-10-2011 22:15

Yenmez mi abi öyle bir yenir ki!Afiyet olsun.

serhatengin 13-10-2011 05:19

öncelikle güzl bir misafir glmiş ve iyi stres atmışsınız tebrikler yenme konusuna gelince çupra gezici bir balık bu balığı güzelbahçeden tutsn yerdin herhelde peki oraya körfezin içinden gitmediği ne malum o zaman bunu bu şekilde düşündüğünde temiz suda yaşam gösteren bu balığı yememek mümkünmü ??

Ahmet TARİH 13-10-2011 07:01

Mesut seni tekrar burada görmek çok güzel.
Hoşgeldin tekrardan.
Mesut paşayı yemeden önce konuştur abicim. Geri kalanların yerini öğren ve sürekli söylemezsen seni yerim diye şantaj yap. Ha bu arada sonunda yemeyeceksen adresi vereyim gönder biz hallederiz.
Paylaşım için teşekkürler.

serkan KSK 13-10-2011 08:19

valla bravo paşa güzel sana da onu yemek kalıyor emeğine sağlık

TUĞYAN 13-10-2011 13:35

Mesut kardeşim bence yenir ben geçen sene 9-10 parça kadar almıştım ve mangal yapmıştım halen sağlıklıyım afiyet olsun güzel av

CEMAKO 13-10-2011 13:37

Paylaşım için teşekkürler elinize sağlık
ben olsam o balığı tüketirim.
rastgele

mst35 13-10-2011 14:41

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar hepinize allah daha irilerini nasip etsin ahmet ark. dediğini yapıp bu misafirin arkadaşlarının yerini sorgu odasında öğrendim yine aynı yere gideceğim beklerim saygılar.....

avlar 13-10-2011 14:41

Mesut öncelikle tebrikler,onun ızgarası süper olur.

Saat 00:25.