RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Tanışma (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Selam İsmail2634 (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10531)

ismail2634 26-01-2012 14:19

Selam İsmail2634

merhabalar... öncelikle bikaç kez girdiğim bu forumu çok beğendiğimi, hoş vakit geçireceğimi umuyorum..arkadaşlar 4.5 metre safter ve 15 hp lik 2 zamanlı bir yamaha fiber tekne pazarlığı yaptım...balık avlamayı daha doğrusu denizi çok seviyorum.. 2 yıl sonra emekli olacağımdan hazırlıklarıma başlamak istiyorum,, bu neden le siz forum dostlarımdan konu hakklında yardım istiyorum... fiber tekne hakkında görüşlerinize ihtiyacım var... şimdiden teşekkürler...

Tuncay GÜNAY 26-01-2012 15:52

Alıntı:

ismail2634 tafarından gönderildi (Mesaj 119133)
merhabalar... öncelikle bikaç kez girdiğim bu forumu çok beğendiğimi, hoş vakit geçireceğimi umuyorum..arkadaşlar 4.5 metre safter ve 15 hp lik 2 zamanlı bir yamaha fiber tekne pazarlığı yaptım...balık avlamayı daha doğrusu denizi çok seviyorum.. 2 yıl sonra emekli olacağımdan hazırlıklarıma başlamak istiyorum,, bu neden le siz forum dostlarımdan konu hakklında yardım istiyorum... fiber tekne hakkında görüşlerinize ihtiyacım var... şimdiden teşekkürler...

asmail 2634 nikli arkadaşım forumumuza hoş geldiniz diyerek başlayayım hoş geldin fakat bu konuyu buradan değilde ilgili forum başlığının altında açarsak sana yardımcı olmamıza imkan vermiş olursun bu konu tanışma sohbet bölümü konusudur dolayısı ile sana yardımda nulunacak üyelerimizin göremeyeceği bir yerdedir. imza ayarlarınızı yaparak bu şekildeki yardım isteğinizi oradan yaparsanız sonuç alırsınız saygılar.

Anıl ÜNALAN 30-01-2012 11:30

Merhaba İsmail bey.
Alacağınız motor uzun şaft ise işinizi görecektir. Avşa adalarının meteorolojik takibini bugüne kadar hiç yapmadım, deniz ve dalga durumu hakkında da pek bilgim yok alacak olduğunuz tekne o bölgenin denizleriyle baş edebilecekse eğer bir amatör için ideal bir tekne oluşturmuş olursunuz.
Saygılarımla.

MAVİ FENER 30-01-2012 23:49

İsmail2634;
Aramıza ve sitemize hoş geldiniz...Bizimle zevkli bir zaman geçireceğinize eminim......rastgelsin...

ismail2634 06-02-2012 06:05

Tüm arkadaşlara selam...

Foruma yeni katıldığım için acemisi olabilirim fakat yazıları okudukça ne kadar güzel bir olaya girdiğmi daha iyi anlıyorum...daha önce 4.50 safter fiber tekne ve 15 hp yamaha 2 zamanlı mir motorla bu hayalimde olan maceraya atılmak istediğimi yazmıştım,,,, Balıkesire bağlı Avşa adasının çiftlik mevkiinde kullanacağım fiber tekne ile ilgili bilen arkadaşlardan yorumlarınızı bekliyorum... şimdiden teşekkürler...:(

ustam18 06-02-2012 06:15

İsmail Kardeş aramıza hoş geldin.
Ad ,soyad ,yaş, iş vb bilgilerini girersen hitapta kusur etmemiş oluruz.
Konuda tecrübeli olan dostlar yardım edeceklerdir.
Avların bereketli olsun Rastgele.

ismail2634 07-02-2012 07:24

arkadaşlar,, 1965 doğumluyum ve kamuda görev yapıyorum..adım İsmail forum olaylarına yabancı olduğumdan kusuruma bakmayın.. ama tam anlamıyla forum a alışırsam sorularımla sizleri baya meşgul edeceğimden emin olabilirsiniz,bu yüzden şimdiden affınıza sığınıyorum.. saygılar...

ismail2634 07-02-2012 07:26

ayrıca Eskişehir doğumlu olup İstanbulda büyüyüp yaşadığım için o yüzden 2634 bilginiz olsun.. selamlar..

Saat 03:45.