RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Organizasyonlar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=35)
-   -   üyelerin dikkatine. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=1850)

mufi 17-10-2006 06:08

üyelerin dikkatine.

Arkadaşlar aynı şehirde bulunan arkadaşlarımızın bazıları bir türlü tanışma ve kaynaşma fırsatı bulamamaktadır. ben bir düşüncemi aktarmak isterim

bundan böyle ker kim ise forum üyesi olarak....
mesela hafta sonu pazar günü(Örnek veriyorum) İST.Eminönü+karaköy veya kadıköye***yada İZM. kemeraltına inecek ise buradan tüm arkadaşlara saat ve yer belirlesin...(tabii özel işleri yok ise)
bu durumda bir/iki gün önceden bu mesajları okuyan diger üyelerde o saatte ora da olma imkanı olacaktır...ama bu haberi cumadan filan haber vermek lazım ki arkadaşlar bu mesajları okusun..(duyuru /organizasyon bölümüne yazılabilir)
aksi takdirde buluşma ve kaynaşma olaylarımız sınırlı kalmakta ve bizler buradan yıllarca birbirimizin yüzünü görmeden yazızışmakla yetineceğiz..
karşılıklı buluşmaların getirecegi artılara gelince..
1-yüz yüze konuşmalarda arkadaşlar birbirlerini daha iyi tanıyacak..ve hatta ''iyiki seni tanımışım'' gibi güzellikler ortaya çıkacak..
2-cep telefonları verilecek...muhabbet artacak
3-organizasyon tertiplenmesi daha kolay olacak..yakınlaşma olacak
4-kişilerin balıkçılık konusundaki yazamadıkları şeyler çabucak agızdan duyulacak...konuşulacak..
5-vs..vs..
ben tahmin ediyorumki .. bir arkadaşımız buradan .deseki...(mesela)
--Arkadaşlar bu pazar saat 13,00gibi sirkeci dogubank ın ününde olacagım.yada
--Arkadaşlar bu pazar saat 13,00gibi kemeraltında çagların önünde 25 dk. sizleri bekleyecegim gelen olursa buluşur dolaşırız...derse
mutlaka birileri cıkıp gelecektir...ve orada olacaktır...
:)
naçizene kannatim budur...sevgiler hepinize

levrek 17-10-2006 06:18

Evet abi,bazı arkadaşların önerileri de bu yönde,kendi adıma hemen hemen her cumartesi günü Çankayadaki av malzemeleri satanlara sırasıyla uğruyorum.En çok da ya Çağlar a ya da Nasip ava takılıyorum,kısacası ben her zaman hazırım,sevgilerimle

katiti 18-10-2006 08:35

Muvaffak Abi Pazar günleri biraz sakat olur, malum aramızda balığa giden arkadaşlarımız olabiliyor ;) :D. Cumartesi daha uygun olabilir sanırım...

Erol Abi'nin dediği gibi ben de fırsat buldukça Cumartesi günleri iniyorum Çankaya tarafına. Ben de buralardayım yani...

Güven ÖZYELDAN 18-10-2006 09:17

en uygun gün cumartesidir bencede izmir grubunun bir bölümü yani bizler her cumartesi yaklasık olarak yapıyoruz bu beraberliği katılmak isteyen tanışmak isteyen arkadaşlarla sözleşelim burdaki sanal sohbeti geliştirmiş oluruz...saygılar..

HALDUN YALIMLI 18-10-2006 09:56

Muvaffak abi 28/10/2006 tarihinde saat 14:00 da genel anlamda bir buluşma durumu söz konusu. Bu konu ile ilgili linkide ekliyorum. Katılacak tüm arkadaşlarla görüşmek dileğiyle.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

mufi 18-10-2006 17:18

ok. bir münasip zamanda..28,10 da
mesela saat 14:00 te
buluşalım kemeraltında

der gibi geldi bana(Halduncum)

Saat 05:25.