RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Tanışma (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=16)
-   -   taze üyeyim:) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=1987)

balıkçısofi 30-11-2006 15:29

taze üyeyim:)

selamünaleyküm.
siteye yeni üye oldum.öncelikle bu ve bunun gibi siteleri kuran vede zahmet gösterip balıkçılık vasıtasıyla insanları bir araya getirip dostluk kurduran abilerime çok teşekkür ederim.ALLAH(c.c)razı olsun.

Taygun KOCABIYIK 30-11-2006 15:39

Aramıza hoşgeldiniz imza bilgilerinizi doldurursanız sizi daha yakından tanımış oluruz
Bu arada konuyu takım çeşitlerinden asıl yerine taşıdım müsadenizle :)

igmsva 30-11-2006 16:35

kardeş hoş geldin. taygunun da dediği gibi sizinle daha iyi diyalog kurabilmemiz için sanırım kim olduğunuzu bilmemiz uygun olur. RASTGELE.......

Uzm.Dr.Rastgele 30-11-2006 16:42

Ve aleykümselam...

İsmini yazmadığı için ismin ile hitap edemediğim kardeşim,dost ortamına hoşgeldin.Umarım kalıcı ve katılımcı olursun.Kontrol paneli bölümünde yer alan imza kısımından kendini tanımlayabilirsin.

aganta borina borinata 01-12-2006 06:57

ve aleykümselam balıkçısofi...

rastgelsin...

kırımlı 01-12-2006 07:58

aleykümselam sofi kardeşim hoş geldin aramıza ......tanımak isteriz seni:)anlat bakalım fani hayatını...

Güven ÖZYELDAN 01-12-2006 08:42

aleyküm selam hoşgeldiniz aramıza.....

balıkçısofi 01-12-2006 09:40

hoşgördük

iyisinizdir inşallah!
tanıtayım kendimi:asıl memleketim ordu.ist.doğumluyum.13 yaşına kadar ist.da kaldık.sonra bursa inegöle taşındık.18 yıldırda inegöldeyiz elhamdülillah.
geçen hafta bizim arkadaşlarla gemliğe gittik.kayık kiralayıp açılalım dedik.
4 kişiydik.benden başkada kayık kullanabilen yok.yaw nekadar yoruldum.
arkadaşlar diyor ben kullanayım. kürekleri bile tutmasını bilmiyolar.
yinede 2 tane palamutmu yoksa torikmi anlayamadım aama yakaladık çok şükür.rezil olduk 4 kişi oküçücük kayıkta.oltalar birbirine karıştı.biri diyo benim oltada balık var,diğeri benim oltadada var,öbürü diyo bendede var.ama nedense hiçbirimizin balığı gelmek istemiyo:)oltaların hepsi birbirine takılmış.böyle bir gün yaşadık işte.sizlerin üstün tecrübelerinizden faydalanmak istiyordum aslında.birazdan cuma ya gidicez inşallah.gelince danışıcam sizlere inşallah.selamünaleyküm şimdilik.hayırlı cumalar.ismim murat.

balıkçısofi 01-12-2006 09:41

[quote=balıkçısofi]iyisinizdir inşallah!
tanıtayım kendimi:asıl memleketim ordu.ist.doğumluyum.13 yaşına kadar ist.da kaldık.sonra bursa inegöle taşındık.18 yıldırda inegöldeyiz elhamdülillah.
geçen hafta bizim arkadaşlarla gemliğe gittik.kayık kiralayıp açılalım dedik.
4 kişiydik.benden başkada kayık kullanabilen yok.yaw nekadar yoruldum.
arkadaşlar diyor ben kullanayım. kürekleri bile tutmasını bilmiyolar.
yinede 2 tane palamutmu yoksa torikmi anlayamadım aama yakaladık çok şükür.rezil olduk 4 kişi oküçücük kayıkta.oltalar birbirine karıştı.biri diyo benim oltada balık var,diğeri benim oltadada var,öbürü diyo bendede var.ama nedense hiçbirimizin balığı gelmek istemiyo:)oltaların hepsi birbirine takılmış.böyle bir gün yaşadık işte.sizlerin üstün tecrübelerinizden faydalanmak istiyordum aslında.birazdan cuma ya gidicez inşallah.gelince danışıcam sizlere inşallah.selamünaleyküm şimdilik.hayırlı cumalar.ismim murat.

katiti 01-12-2006 10:14

Aleyküm selam, aramıza hoşgeldiniz...

Saat 16:42.