RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Öneriler, Eleştriler, İstekler (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=33)
-   -   youtube videoları (öneri) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2455)

aganta borina borinata 21-02-2007 08:22

youtube videoları (öneri)

arkadaşlar youtube daki videoları izlerken daha önceden farkettiğim ama fikir olarak aklıma bile gelmeyen bi konuyu açmak istedim...aslında daha önce de buna benzer bi konuda bi arkadaş " arama kriterleri icerisine eğer fishing ve balık avı olarak yazarsak youtube da balık avıyla ilgili videoları izlemek isteyen başka kişilerinde bu videolara ulaşabileceğinden bahsetmişti...(tags)

ek olarak youtube da video izlerken video adı olarak videolara bi sitenin ismi web adresi olarak eklenmişti..bunun bizlere ne faydası olur?... hem site üyelerimizden eklenen bi videoyu izlerken site üyelerimizin eklenmiş olduğu diğer videoları alt alta görebileceğiz... hem doğal olarak videolar gruplandırılmış olacak... hemde sitemizin adı bu videoları izleyen kişilerce görülecek...

bizde youtube da yayınladığımız videolara sitemizin adını yazalım...

ör: [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] (videonuza vermek istediğiniz ad + tarih)

bence oldukça faydalı olabilir...

hatta ben bakmadım ama videoların yanına sitemizi link olarak ekleyebiliyorsak buda çok güzel olabilir...buna da bi bakmak lazım...hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın...

rastgelsin...

katiti 21-02-2007 08:54

Nereden nasıl yapılır bilmiyorum ama videoların yanındaki bilgi penceresinde "Provided by" diye bir kısım var, oraya eklenmiş site adresleri gördüm ben. Ama teknik kısmını bilmiyorum...

yilmaz 21-02-2007 13:27

çok yerinde düşünmüşsün doğan. çok iyi olur

gokseldbuga 21-02-2007 13:42

biraz baktım fakat yoğunluk var akşam incelerim
Doğan iyi düşünmüş, ve lütfen rating den değerlendirmeyi unutmayalım ki , aramada bizimki önce çıksın. Ayrıca birbirimizin videolarına da subscribe ( üye) olalım ltf.
Aşağıdan başlık ve sağ tarafta site adresini görebilirsiniz. More ( fazlasını göster ) a tıklamanız gerekebilir
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

aganta borina borinata 21-02-2007 13:49

Alıntı:

gokseldbuga tafarından gönderildi
biraz baktım fakat yoğunluk var akşam incelerim
Doğan iyi düşünmüş, ve lütfen rating den değerlendirmeyi unutmayalım ki , aramada bizimki önce çıksın. Ayrıca birbirimizin videolarına da subscribe ( üye) olalım ltf.
Aşağıdan başlık ve sağ tarafta site adresini görebilirsiniz. More ( fazlasını göster ) a tıklamanız gerekebilir
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

göksel aşağı yukarı bu şekilde...ama site adresine gelince...haldun un eklediği surf başlığı altındaki ilk videoya bakarsan oradaki adrese tıklayınca videoyu ekleyen site açılıyor...bunu çözüp nasıl yapıldığını anlatabilirsen dadından yenmez...

rastgelsin...

gokseldbuga 21-02-2007 13:51

anladım Doğanım merak etme, de bakamıyorum şu anda, akşam bakarım.
Site link halinde olacak, mümkünse avatar , 1-2 aydınlatıcı mesaj

gokseldbuga 21-02-2007 14:28

1 Eklenti(ler)
Youtube Director kullanıcı hesabı
Bu kullanıcı hesabı, amatör film yapımcıları, müzisyenleri,profesyonel içerik üreticileri için yaratılmış bir kavramdır Üyelik ücretsizdir.
Bu hesap sayesinde
isminizin yanına director (ekli resim) eklenir,
10+ dakika yapıt ekleyebilirsiniz
logonuz, firma,kişisel websitesi adresiniz, videolarınız hakkında açıklamalar
Videolarınız ile ilgilit eknik veya ticari bilgiler
Her video için ayrı websitesi adresi girmek
haklarını kazanırsınız.
FAKAT
bu üyelik şu anda durdurulmuş durumda, sadece yaratıcı biri iseniz projenizi youtube ile paylaşarak böyle bir üyelik sahibi olabilirsiniz,
uzun lafın kısası , Haldunun gönderdiği videodaki sır bu

gokseldbuga 21-02-2007 14:33

Taygun site bugun bir acaip, istatistiklere gozatarmisin ltf, database error aliyorum, acilmiyor, durup dururken login sayfası geliyor

aganta borina borinata 21-02-2007 14:36

o zaman en azından site ismini ekleyerek atalım filmlerin başlığını...

rastgelsin...

Saat 20:21.