RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   ZIPKINLA SUALTI AVI (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=4)
-   -   kulakta basıncı eşitleme? (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2467)

doğukan 22-02-2007 16:32

kulakta basıncı eşitleme?

arkadaşlar okudugum bır forumda kulakları eşitlemekten bahsetmişsiniz..ama ben nasıl yapıldıgını bılmıorum..soz ile ogretırsenız çoook mutlu olucam;)

Taygun KOCABIYIK 22-02-2007 16:54

Doğukan forumda arama yapsaydın bu konu hakkında güzel yazılara ulaşabilirdin linki ekliyorum bu seferlik ;)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

doğukan 22-02-2007 20:07

TeŞekkÜrler

VerdİĞİnİz Cevaplara Tesekkur Ederİm..yanliz Bİr Sorunum Var Sİz Bana Mesaj Atarken Galİba Hizli Cevap At Diye Atiyorsunuz.bende Yenİ OlduĞumdan Okumayi Tam Olarak Anliyamadim:( Benim Burya YazdiĞim Gİbİ Yazarsaniz Sevİnİrİm.veya Bana Tam Olarak Nasil OkutulacaĞini ÖĞretİrsenİz Çok Mutlu OlcaĞim.

igmsva 22-02-2007 20:12

Alıntı:

doğukan tafarından gönderildi
VerdİĞİnİz Cevaplara Tesekkur Ederİm..yanliz Bİr Sorunum Var Sİz Bana Mesaj Atarken Galİba Hizli Cevap At Diye Atiyorsunuz.bende Yenİ OlduĞumdan Okumayi Tam Olarak Anliyamadim:( Benim Burya YazdiĞim Gİbİ Yazarsaniz Sevİnİrİm.veya Bana Tam Olarak Nasil OkutulacaĞini ÖĞretİrsenİz Çok Mutlu OlcaĞim.

sevgili doğukan okuma ve okutmak'tan tam olarak kastettiğini anlayamadım. sormak istediğini tam olarak açıklayabilirsen yardımcı olmaya çalısayım

katiti 22-02-2007 22:28

Alıntı:

Doğukan Taygun'un mesajının altında bir bağlantı var, mavi renkte [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....].... diye başlayan. Ona tıklarsan yazıya ulaşabilirsin. Ayrıca o bölümde daha pek çok yazı var, diğer başlıkta da sana okumanı tavsiye etmiştim, buradan da aynısını söylüyorum...

doğukan 23-02-2007 12:20

abi ben oraya girdim,benim toygun abimle knustuklarım cıkıyor.ama yenıler değil eskiler çıkıyor:(

doğukan 23-02-2007 12:22

abi anladığım kadarıyla siz bana hızlı mesaj atıyorsunuz.ben yeni gelenleri zor okudum.nasıl daha kolay okuyabilirim?ben size onu sormştum

katiti 23-02-2007 14:29

Alıntı:

abi anladığım kadarıyla siz bana hızlı mesaj atıyorsunuz.ben yeni gelenleri zor okudum.nasıl daha kolay okuyabilirim?ben size onu sormştum

Doğukan hızlı mesajla normal mesaj arasında bir fark yok. İkisi arasındaki tek fark menülerin daha ayrıntılı olması. Yani senin okumanda bir fark olmaz. Eğer bir sorun yaşıyorsan bağlantıdan kaynaklanıyor olabilir.

Bunun dışında o bölümde yeni bir makale yok, hepsi eski ama geçerliliği olan yazılar. Yani orada yeni yazı aramana gerek yok...

Saat 20:37.