RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Organizasyonlar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=35)
-   -   .Önemlidir.balık başına vurmuş (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3371)

mufi 22-07-2007 19:06

.Önemlidir.balık başına vurmuş

Formumuzun değerli üyelerinden aziz dostum Aziz Gerzeli bu hafta sonu zeytineli taraflarına bir sefer düzeleneyelim der..cumartesi akşamı için
28.07 ye denk gelir .. bu durumda arkadaşların bu başlık altına fikir beyan etmelerini ve olası toplanmalarda
kim? kiminle ,nasıl ,ne zaman ,nereden,neşekilde,geleceği konusunu belirtmelerini rica ediyorum.
teşekkürler

Aziz Gerzeli 22-07-2007 19:11

eline sağlık............................................ ........................

kturkol 22-07-2007 19:27

Alıntı:

mufi tafarından gönderildi
Formumuzun değerli üyelerinden aziz dostum Aziz Gerzeli bu hafta sonu zeytineli taraflarına bir sefer düzeleneyelim der..cumartesi akşamı için
28.07 ye denk gelir .. bu durumda arkadaşların bu başlık altına fikir beyan etmelerini ve olası toplanmalarda
kim? kiminle ,nasıl ,ne zaman ,nereden,neşekilde,geleceği konusunu belirtmelerini rica ediyorum.
teşekkürler

değerli abilerim zeytinler biraz size uygun değil. fazla effor sarfetmek gerekiyor.:(
bence size en uygun yer gerence, seferihisar, ıldırı, mordoğan tarafları.:)
eğer illa gideceğiz diyorsanız söyleyinde bir helikopteri hazır tutalım.

Anıl ÜNALAN 22-07-2007 23:33

An itibariyle planlar suya düşmüştür. :( ..
Aziz abim yine yalan oldu av olayı ya çok üzülüyom senin bu balık hasretine..

Aziz Gerzeli 23-07-2007 00:58

inadına

kimse gelmezse bende tek giderim canlarınız sağolsun karaburun beni bekler alırım çipuralarımı o zaman üzülen ben olmam

Aziz Gerzeli 23-07-2007 00:59

yol durumunu lütfen anlatırmısın ?

Anıl ÜNALAN 23-07-2007 01:18

Alıntı:

DzzY tafarından gönderildi
An itibariyle planlar suya düşmüştür. :( ..
Aziz abim yine yalan oldu av olayı ya çok üzülüyom senin bu balık hasretine..

Pardon ben geçtiğimiz cumartesi için plan yapılıyor sandım :)

Bi sorun çıkmaz ise gelmeye çalışırız..

Saygılarımla..

mufi 23-07-2007 12:03

aziz im gelen olursa sana müracaat etsin olmazsa bademlere gidelim oralarda çok nefis hemde daha yakın çok çeşitli balık var.. gündüzde avlanılır.

kturkol 23-07-2007 17:24

arkadaşlarım zeytineline gitmeyinde yolu kolay ulaşımı rahat biryerlere nereye olursa gidin gözünüzü seveyim.

mufi 24-07-2007 08:13

Alıntı:

kturkol tafarından gönderildi
arkadaşlarım zeytineline gitmeyinde yolu kolay ulaşımı rahat biryerlere nereye olursa gidin gözünüzü seveyim.

Kıvanc ım şu zor dediğin ulaşımı detaylı bir şekilde izah etsene..
yani zorluklar nerede.. millet anlasın..ancak o zaman fikir değişir kanaatindeyyim..
eger şu eski resimlerdeki rampadan aşagıya makilarin dikenlerin arasından inişten bahsediyorsan evet orası işkence ama birde Hasanın bahsettiği yer vardı araba deniz kıyısına iniyor diye orası da neresi..??

Saat 18:55.