RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   alanyada palamut sırtısı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3679)

cumhur 22-09-2007 06:47

alanyada palamut sırtısı

20eylül 2007 saat 06.00 yeni yat limanından rauf abi ile hareket ettik mevki alanya batısı.kıyıdan 2 ile 3.5 mil açıklarda palamut avına başladık.limana dönüş 9.30 toplam 22 ad palamut avlayabildik. rauf abiye teşekkürler. resim ve video rauf abiden gelecek. herkese rastgelsin

Rauf 22-09-2007 07:02

Cumhur arkadaşımla gercekleştirdiğimiz palamut sırtısı avından bağzı görüntüler ile bu konuya devam edeyim güzel bir gün ve memnun edici bir av gecirdik bana göre cumhura göre ise hedef büyük balık olduğu icin fena değilmiş!!.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Bunlar bana düşenler

Rauf 22-09-2007 07:07

Buda gercekleştirdiğimiz avın vidiosu görüleceği gibi normal sırtıdan daha kalın ve büyük takım kullanılmıştır benim acımdan baya yorucu bir teknik ama büyük balık icin gerekli olduğu kesin iyi seğirler.

cevat2 22-09-2007 08:13

Rauf abi,çok güzel av olmuş tebrikler,darısı bizim başımıza,yarın kestane karasından sonra herkesin beklentisi bakalım,lüfer kendini göstermeye başladı,ardından palamut gelir.

Taygun KOCABIYIK 22-09-2007 11:03

Heyt bee palamuta gel vatandaş :D Rauf kaptanım ve Cumhur ustam harika av olmuş tebrik ederim.

er35han 22-09-2007 11:17

rauf abicim tebrikler verimli bir av yapmışsınız, palamutların maşallahı var. cumhur abi bu ava fena değil dediğine göre, iyi dediği avların görüntüsü epey can yakacak demektir:helal:

Rauf 22-09-2007 12:11

Alıntı:

er35han tafarından gönderildi
rauf abicim tebrikler verimli bir av yapmışsınız, palamutların maşallahı var. cumhur abi bu ava fena değil dediğine göre, iyi dediği avların görüntüsü epey can yakacak demektir:helal:

Valla işin gerceği bu avda ben sadece dümen tuttum bide yakalanan balığı ayıkladım bütün avı yapan cumhurdu öylede olması gerekiyordu.Bu seferlik biz işi öğrenme pozis yonundaydık.Evet az biraz müsaade ederseniz bunların ağ babasını da görüceğiz cumhur ustamdan selamalar.

cumhur 22-09-2007 15:12

palamutlardan teşekkür

Alıntı:

cevat2 tafarından gönderildi
Rauf abi,çok güzel av olmuş tebrikler,darısı bizim başımıza,yarın kestane karasından sonra herkesin beklentisi bakalım,lüfer kendini göstermeye başladı,ardından palamut gelir.

cevat arkadaş yazın için teşekkürler. bir tarafı şarköylü olarak lüferi çok özledim,ilk lüferini benim için anarak afiyetle ye.rastgele...

cumhur 22-09-2007 15:27

palamutlardan teşekkür

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi
Heyt bee palamuta gel vatandaş :D Rauf kaptanım ve Cumhur ustam harika av olmuş tebrik ederim.

taygun arkadaş yazın için teşekkürler,darısı sizlerin başına;sezonu açtık ama karaya vurdum?.biraz rolantide gideceğim herhalde.... rastgele

cumhur 22-09-2007 15:37

palamutlardan teşekkürler

Alıntı:

er35han tafarından gönderildi

erhan arkadaş yazın için teşekkürler; fena değil çünkü şu anda kimse balık alamıyor , iyi zamanda ortalama 50-70 parça almamız lazımdı, inşallah yakında onuda görürüz.....rastgele

Saat 07:45.