RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Videolar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Alanyada bir pazar avı!(video) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=4339)

Rauf 24-01-2008 06:13

Alanyada bir pazar avı!(video)

Bu pazar günü saat 7 de üc arkadaşımla alanyanın kargıcak beldesi acıklaranda bir bucuk saat kadar derin su avı yapmak nasip oldu zira diğer arkadaşlarımın takımları gereği o derinlikte avlanmaları teknik olarak zor olduğu icin derin su avını kısa kestik.2-3 saat rapala cektik selcuk kardeşimin cektiği rapalaya evvela kücük bir lagos atladı onu saldık ama ikincisinde 33 cm boyunda lagosu aldı remzi kardeşim 40-50 metrelerde ağırlık olarak hanoz ve kırma mercanlardan oluşan toplam3kilo kadar bir avı oldu güzel bir gündü saat 17 gibi limana döndük

cumhur 24-01-2008 06:43

abi bensiz balığa gittinizha ?. hasyırlı olsun çıkrığın gayet güzel çalışıyor. genede güzel av olmuş tebrikler.

erkepli 24-01-2008 07:14

selam

Abi ellerine sağlık güzel olmuş,yukarda karaya vurmuş bir arkadaşın sızlanmaları beni üzdü yazık bidahaki sefere onuda götürelim walla içim çızladı adamın haline ya:deli::deli::deli:

Rauf 24-01-2008 11:25

Alıntı:

erkepli tafarından gönderildi (Mesaj 46987)
Abi ellerine sağlık güzel olmuş,yukarda karaya vurmuş bir arkadaşın sızlanmaları beni üzdü yazık bidahaki sefere onuda götürelim walla içim çızladı adamın haline ya:deli::deli::deli:

Remzi biz arkadaşa teklif ettik ama ısrar etmedik edsemiydik acaba diye düşünüyorum:confused::deli:

Taygun KOCABIYIK 24-01-2008 12:07

Alıntı:

cumhur tafarından gönderildi (Mesaj 46985)
abi bensiz balığa gittinizha ?. hasyırlı olsun çıkrığın gayet güzel çalışıyor. genede güzel av olmuş tebrikler.

Bu abimizin başı kel (:D) mi götürmediniz balığa? Ayıp ayıp :D
Tebrik ederim güzel av olmuş daha bereketli avlar dileriz tabiki

Rauf 24-01-2008 12:12

ne yapalım taygun cumhur ketezeden hoşlanmıyor (yemli avlanma) daha doğrusu onu kesmiyor onun işi sırtı,rapala biz teklif ediyoruz ama ısrar!!etmiyoruz sonra teknede uyuyor:)selamlar haaa bide başı KEL:(

Taygun KOCABIYIK 24-01-2008 12:17

Rauf abicim sizi öyle incecik kazaklarla dup durgun havada balık avlarken görünce imrenmedim desem yalan olur. Bizim memlekette bi terslik var herhalde rüzgar az esse bile donduruyor insanı. Bende bu gün 3-4 video yükliycem birde benim halimi gör lahana gibi kat kat :D

paşalı 24-01-2008 19:08

Kral kaptanım çok güzel bir av olmuş ellerine sağlık.Bende bu mercanlar niye değişik diyordum.Daha evelde böle patlak gözlü görmüştüm.Ama senin açıklamandan nedenini öğrendim.Ben hiç derin suda avlanmadığım için bilmiyordum.Avlandığım derinlik en fazla 35 metre civarı.

Taygun KOCABIYIK 24-01-2008 19:14

Alıntı:

paşalı tafarından gönderildi (Mesaj 47017)
Kral kaptanım çok güzel bir av olmuş ellerine sağlık.Bende bu mercanlar niye değişik diyordum.Daha evelde böle patlak gözlü görmüştüm.Ama senin açıklamandan nedenini öğrendim.Ben hiç derin suda avlanmadığım için bilmiyordum.Avlandığım derinlik en fazla 35 metre civarı.

Turgay abi bak kendi ağzınla neden mercan tutamadığını itiraf ettin çözdün olayı :D abicim 35 metre nedir ki? dalsam kum çıkarırım şöye 100-200 metre yer olcak ki mercan çıksın :D

paşalı 24-01-2008 19:28

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 47018)
Turgay abi bak kendi ağzınla neden mercan tutamadığını itiraf ettin çözdün olayı :D abicim 35 metre nedir ki? dalsam kum çıkarırım şöye 100-200 metre yer olcak ki mercan çıksın :D

Halla hala demek ben o yüzden marcanın esaretini göremiyorum.Ama benim çektiğim mercanlar yakışıklı oluyor.Çeşme altında 100_200 m yerler varmı?Biz gidiyoruz balık gösteren aygıt derinliği 80_90 gösteriyo.Kaptanda bunu üçe böl derinlik o diyor valla ben onun yalancısıyım.:'(

Saat 20:23.