RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   inciraltından sırtı ile av (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=5227)

35kalamarcı 01-10-2008 15:10

inciraltından sırtı ile av

selam arkadaşlar dün gece tekne ile sırtı için yola koyulduk saatimiz tam olarak gece 11:30 sularında avlak bölgemize ulaştıktan itibaren ilk iş olarak
yemlerimizi hazırlayıp ilk oltalarımızı suya attık beklerken de yanımızda getirdiğimiz nevaleleri açıp birer bardak da çay doldurup içmeye başaldık
havanında serin olması ile açık ta etkisi iki katına çıkıyordu sıkıda giyindiğimiz halde etkileniyorduk ilk attığımız oltalarda hiç birşey yoktu yemleri tazeleyip
tekrar adresine yolladık bir kaçdakika sonra ilk vuruşu aldık ve gelen ilk balığımız kaba bir lidaki olmuştu ardın dan ikinciyide aldık bir ara balık kesti ve hiç vuruş yoktu kısa bir aradan sonra ise tekrar yemleyip oltalrımızı attık tekne sahibi arkadaşım oğuz baba bir çupra alınca neşemiz dahada artı ikinciyide aldık tan sonra birer çay molası verdik o sağukta da çaylar öyle güzel içiliyorki deyme keyfine daha sonra avlağımızı değiştirip kale arkası dediğimiz bölgeye geldik ve burada sırtı yapmaya karar verdik buarada saatimizde tam olarak 01:20 yi gösteriyordu bölge içerisinde turlamaya başladık kullandığımız suni yemimiz
12 ve14 numara üstü mavi çizgili silikon raglon beyaz köpek balığı ve sırtıya başladık bir süre dolaştıktan sonra ilk vuru ben aldım ve güzel bir levrek yakadım ikinci vuruşta oğuzdan geldi oda iri bir levrek aldı ardından iki levrek daha yakaladık boyutlarıda çok güzel di herbirinin yaklaşık olarak en iri olnanı,nın ağırlığı
2.5 3 kgram civarı idi göz kararıyla son bir tur atmaya karar verdik ancak hava git gide bozmaya başlayınca avı sonlandırdık fotoğrafları da limana döndükten sonra çekebildik av anında çekmek isredim ama makinayı hava muhalefetinden dolayı arabada bırakmak zorunda kalmıştım umarım anlayışla karşılarsınız aldığımız iri çupranın ağırlığı ise 1kg civarı takriben ve işte resimler umarım beğenirsiniz ....saygılarımla...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

gerence 01-10-2008 21:14

Fotoğrafları ben mi göremiyorum ,yoksa yüklemede bir hatamı oluştu???

mehmeterhan 02-10-2008 08:27

guzel av olmus tebrıkler

xnode 02-10-2008 08:32

iyi av, güzel anlatım. tebrikler.

bortes 02-10-2008 10:23

fotoları görmek isterdik

Taygun KOCABIYIK 02-10-2008 11:38

Çok güzel av olmuş tebrikler.

Emre 02-10-2008 11:59

Resimler Açılmıyor ise üstüne gelip resmi göster'e tıklayın ben öyle yaptım açıldı :) DERYAAAA kuzusu bunlar hey maşallahh :)

35kalamarcı 04-10-2008 02:43

Alıntı:

gerence tafarından gönderildi (Mesaj 55861)
Fotoğrafları ben mi göremiyorum ,yoksa yüklemede bir hatamı oluştu???

Alıntı:

bortes tafarından gönderildi (Mesaj 55870)
fotoları görmek isterdik

selam arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim çok sağolun yayınladığım rapordaki fotoğrafları ben direkt olarak görüyorum açtığım anda görünüyorlar yüklemede hata olduğunu sanmıyorum tarif ne ise uyguladım çok garip bir durum ...:(:(

MEHMETGÜZELÇAMLI 04-10-2008 11:49

tebrikler güzel av olmuş

paşalı 04-10-2008 18:10

Kalamarcı kardeş levrek ve çupuşlar süper afiyet olsun.

Saat 18:30.