RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Karareis organizasyona hazır (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7309)

Kamil ESEN 24-03-2010 17:49

Karareis organizasyona hazır

Tarih:23 Mart 2010
Yer:Karareis
Hedef:Organizasyon Öncesi Hazırlık ve Deneme
Yem:Borukurdu-Madya

Arkadaşlarla Manisadan 23 Mart günü işim erken bittiği için Karareise durumu kontrole gitmeye karar verdik.Ertesi gün sabah dönmek için onca yolu nasıl gittik bende bilmiyorum.Ama plaka 45 olunca normal geliyor.:P:P
Akşam oraya vardığımızda saat 21 e kadar hiç vuruş almadık.Daha sonra mırmırlar ve çupralar iştimaya girdi.Ben balıkları tutarken,telefonla beni sürekli arayıp taktik veren Hasan abi sayesinde balık sayısı epey iyi oldu.;)
Ayrıca sürekli arayıp bizi sohbetinden mahrum bırakmayan Kapatankarabulut Süleyman abim ve Manisalı arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederim.
Balık durumu organizasyon için ideal olacak kararını verdim.İsterseniz buyrun sizde bakın.7-8 saatte bu kadar tutabildiysek organizasyonda daha iyileri nasip olacak gibi.Organizasyon tarihini biraz öne de çeksek daha verimli olabilir ;)
Yalnız gece çok soğuk oluyor.Sabah çözülünceye kadar bir kucak odun yaktım:P:P
Daha iyilerinin organizasyonda rastgelmesi dileğiyle...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Yağız DEMİR 24-03-2010 17:53

vay be kamıl abım yıne aıle doydu masallah balıklar guzel deymıs gıttıgınıze vall abım musaıt oldugumuzda da bır gun beraber gıdelım abım

mehmetulas 24-03-2010 18:57

kamil hocam organizasyona kadar balık
bırakmayacaksınız karareiste böyle giderse:):)

seyirsubayi 24-03-2010 19:04

guzel bır av olmus tebrıkler....

Kamil ESEN 24-03-2010 19:09

Alıntı:

Yağız DEMİR tafarından gönderildi (Mesaj 78284)
vay be kamıl abım yıne aıle doydu masallah balıklar guzel deymıs gıttıgınıze vall abım musaıt oldugumuzda da bır gun beraber gıdelım abım

Her zaman gideriz.Yeterki zamanlar denk gelsin.;)Ayrıca senin saragozlar benim balıklardan güzel..

Alıntı:

mehmetulas tafarından gönderildi (Mesaj 78292)
kamil hocam organizasyona kadar balık
bırakmayacaksınız karareiste böyle giderse:):)

Balık orda kaynıyor abi.Hayatta bitmez.Organizasyona gelince görürsünüz nasipse;)

Alıntı:

seyirsubayi tafarından gönderildi (Mesaj 78297)
guzel bır av olmus tebrıkler....

Teşekkürler.Daha iyileri sizin olsun.Rastgelsin..

Hasan BALIKÇI 24-03-2010 19:17

Kamil kardeşim öncelikle sana çok teşekkür ediyorum.:)organizasyon için güzel uğraşların var o yüzden.:)

önce biz sonra önerler daha sonra mehmet abiler onlardan sonrada yağız kardeşlerim şimdide sen ve ekibin :)ve dikkat ettim hepimizde balık vardı ki bu zamana göre kıyıdan zor olmasına rağmen ;)
buda demek oluyorki organizasyon günü tüm misafirlerimizin çok güzel balık tutacağının işareti gibi.:)dileğimde ben boş döneyim ama arkadaşlarımın dostlarımın her biri çok güzel balıklar tutsun :)

gelelim senin paylaşımına benim görüşüm harika olmuş kısa zamanda bu kadar balık :helal::helal:
buda sanırım senin ikinci resimde ateş başında otururken yanındada ALAADDİN inSİHİRLİ LAMBASINI görüyorum :Dbu balıklar sakın o cinin yardımıyla olmasın :D:Dorganizasyondada yanında olsun o ;)

her şey için çok sağol kamil biladerim ekipteki herkesede sonsuz sevgi ve saygılar :)

Kamil ESEN 24-03-2010 19:41

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 78305)
Kamil kardeşim öncelikle sana çok teşekkür ediyorum.:)organizasyon için güzel uğraşların var o yüzden.:)

önce biz sonra önerler daha sonra mehmet abiler onlardan sonrada yağız kardeşlerim şimdide sen ve ekibin :)ve dikkat ettim hepimizde balık vardı ki bu zamana göre kıyıdan zor olmasına rağmen ;)
buda demek oluyorki organizasyon günü tüm misafirlerimizin çok güzel balık tutacağının işareti gibi.:)dileğimde ben boş döneyim ama arkadaşlarımın dostlarımın her biri çok güzel balıklar tutsun :)

gelelim senin paylaşımına benim görüşüm harika olmuş kısa zamanda bu kadar balık :helal::helal:
buda sanırım senin ikinci resimde ateş başında otururken yanındada ALAADDİN inSİHİRLİ LAMBASINI görüyorum :Dbu balıklar sakın o cinin yardımıyla olmasın :D:Dorganizasyondada yanında olsun o ;)

her şey için çok sağol kamil biladerim ekipteki herkesede sonsuz sevgi ve saygılar :)

Haklısın o lamba olmasa balıkta olmazdı.Çay içmeden orda duramam.:PSevgi ve saygılar bizden..

kaptankarabulut 24-03-2010 19:57

Kamil hocam, güzel bir gün geçirmişsiniz tebrikler.İnşallah organizasyon günüde bol ve bereketli bir gün olur...

adolomorola 24-03-2010 20:07

Kısa zaman dilimi içinde büyük iş buna derler herhalde ;)

Yoksa benim taktik mi işe yaradı :)
Paylaşım için teşekkürler hocam
Bu hafta için iyi morel oldu..;)

Kamil ESEN 24-03-2010 20:10

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 78316)
Kamil hocam, güzel bir gün geçirmişsiniz tebrikler.İnşallah organizasyon günüde bol ve bereketli bir gün olur...

Teşekkürler Süleyman abi..

Saat 16:43.