RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri-Haritalar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=64)
-   -   tüyo/İzmirliler (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=782)

mufi 26-01-2006 00:35

tüyo/İzmirliler

Arkadaşlar geçtiğimiz pazardan bu yana 30 daireli binamızın yöneticiliğini üslenmiş bulunmaktayım...
şimdi diceksinizki nerden çıktı..?? :soru:

şöyleki. her yönetici gibi bende daire sahipleri ile telefon irtibatına geçtim ve
sağlam bir haber aldım ;) bir daire sahibi Ildır da imiş. ve bana Pınar tesislerinin güneyinde(alt tarafında) kıyıdan iyi balık alınıyormuş.. dedi..bir gün önceden haber verip gelirsen sana mevkii tarif ederim dedi...
iş bu bilgi İzmirli kıyıcı lara duyurulur.. :)

(konuya sag el sol kulak hesabı girdim..olsun maksat muhabbet..)
selamlar
mufi

Taygun KOCABIYIK 26-01-2006 00:40

Alıntı:

mufi tafarından gönderildi
Arkadaşlar geçtiğimiz pazardan bu yana 30 daireli binamızın yöneticiliğini üslenmiş bulunmaktayım...
şimdi diceksinizki nerden çıktı..?? :soru:

şöyleki. her yönetici gibi bende daire sahipleri ile telefon irtibatına geçtim ve
sağlam bir haber aldım ;) bir daire sahibi Ildır da imiş. ve bana Pınar tesislerinin güneyinde(alt tarafında) kıyıdan iyi balık alınıyormuş.. dedi..bir gün önceden haber verip gelirsen sana mevkii tarif ederim dedi...
iş bu bilgi İzmirli kıyıcı lara duyurulur.. :)

(konuya sag el sol kulak hesabı girdim..olsun maksat muhabbet..)
selamlar
mufi

Duyuruyu aldık tamam teşekkürler ama ıldıra ben nasıl gidicem :'(

Anıl ÜNALAN 26-01-2006 01:03

Ula bizim yazlığa gitmicez mi yazın orası yakın bize...:D

levrek 26-01-2006 01:22

Muvaffak abi,demek ki site yönetici olursan, kabaca 8-9 yer daha öğreniriz,öyleyse oyum sana abi :D

katiti 26-01-2006 01:30

orasının güzel çipura-levrek (özellikle lidaki ve çipura) yaptığına dair benim de duyumlarım var. ben 2 kere gittim oraya ama denk getiremedim iri balık :( ama öyle planlı programlı, sağlam yemli falan gitmemiştim...

Taygun KOCABIYIK 26-01-2006 01:34

Alıntı:

katiti tafarından gönderildi
orasının güzel çipura-levrek (özellikle lidaki ve çipura) yaptığına dair benim de duyumlarım var. ben 2 kere gittim oraya ama denk getiremedim iri balık :( ama öyle planlı programlı, sağlam yemli falan gitmemiştim...

O zaman havalar müsait olduğunda gidelim hep birlikte.

katiti 26-01-2006 03:01

tamam taygun, müsait bir zaman denk getirip yaparız bir organizasyon:). ama ancak cumartesiler uyar bana, o da toplantım falan olmazsa başta söyleyeyim.

Anıl ÜNALAN 26-01-2006 03:04

Vallaha bende bir organizasyon çok istiyorum hem tago sizin noterliğinizde yapmış oluruz hem dostluğumuzu daha ileri taşımış oluruz...

Taygun KOCABIYIK 26-01-2006 03:20

Cumartesi bize uyarda başkalarına uyar mı

katiti 26-01-2006 03:25

valla taygun biz organizasyonu yapar duyururuz. gelen gelir, gelemeyenler resimlere bakar, ne yapalım. tabi organizasyon daha fazla kişi katılabilir diye pazar yapılırsa resimlere bakan ben olurum, o da bir seçenek :) :deli: .

Saat 07:06.