RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Hafta sonu balık avım özlenen PAŞA TEAM (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7846)

Hasan BALIKÇI 03-07-2010 21:46

Hafta sonu balık avım özlenen PAŞA TEAM

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

sevgili dostlarım geçen haftadan beri işlerimden dolayı biraz problemler yaşadım.:hıııı:bu sıkıntıları atmak için benim bir an önce stresten uzak kafa dinlemeye ihtiyacım vardı ;)
bende aynen öyle yaptım yeğenim ercan ile hasbel kader sadece kafa dinlemek için yola koyulduk :)yolumuz herzamanki gibi benim için en bereketli avlaklarımdan biri olan zeytinler (mersin koy)yolunu tuttuk :)
çok güzel bir gece geçirdiğimi söyleyebilirim.üç defa çay demledim yeğenim ercan bol miktarda mandagöz yakalarken bende onu seyrediyodum.benim işim sabahtı ve öylede oldu.bereketli bir gündü.:)

video çekmekten kameranın pili bitince yeğenim ercan telefonu ile birkaç kare fotoğraf çekti bana ulaşıncada sizlerle paylaşırım bendeki fotolar azda olsa idare eder ;)

herkese bu avımdan daha güzel avlar dilerim.:)
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

Taygun KOCABIYIK 03-07-2010 22:31

Ustam tebrik ederim harika videolar :)
Ne sıkıntı kalmıştır ne stres. Darısı başımıza...

The Lunatic 03-07-2010 22:58

Hasan Abim tebrikler. Çok keyifli görüntüler. Özlemiştik böyle paşa avlarını...

Doğan ÖZCAN 04-07-2010 09:04

Hasan abi ellerine sağlık güzel paylaşım olmuş... Paşalar seni güzel karşılamış abim.... Daha berekeli olsun inşallah... Ercan abide kareleri güzel yakalamış.... sağlıkla kalın...

discus 04-07-2010 09:37

işte benim özlediğim abim...

Necati ARAT 04-07-2010 09:38

YUH BEEEEEEEEE.......
Benim izine gitmemi mi bekledi bu paşalar??
Bu ne yahu ??

Hasan abi kutlarım seni ve Ercanı..
Paşa Team a yakışan işte bu..

Paylaşım için teşekkürler.....

Eskişehirden selamlar..

Yağız DEMİR 04-07-2010 12:28

hasan abııı valla 3 haftadır dugun derneklerden bır yere gıdemıyom bırde bulusamıyoz zaten kafayı kırdım ıslerım bıttı artık zaten pasa teammm baslasın işe demi abı :D
hasana bı senı ve ercan kardesımı tebrık ederım

yav sen çipuramı tutuyon yoksa ısparozmu ne heycan ne panik bu kadar rahat nasıl duruyon anlamadım abi :D:D:D

hasana bı bır sey daha soracam hiçç pasa avcısı dıye kurs acmayı dusundunmu :D:D:D:D

herzaman pasateam bunu yapıyor zaten

İrfanavcı 04-07-2010 12:48

Hasan kardeş tebrikler, kutlarım.
paylaşım için teşekkürler.:helal::)

dizel45 04-07-2010 13:03

tertibim herşeyiyle harikasınnnnnn

baracuda_35x 04-07-2010 13:23

Ustam tebrikler soluğu deniz kenerında alman yeter;) birde ben alsam of değmeyin keyfime derim şimdi :D eline koluna yüreyine sağlık ;)

Saat 15:38.