RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Beklenen Trofe Paşa (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8210)

Taygun KOCABIYIK 05-10-2010 19:32

Beklenen Trofe Paşa

Rastgelsin'de bu yıl oltayla yakalanan en büyük paşa. Tabii ki yakalayan üstad Hasan Balıkçı :)
Konuyu açma şerefi bana nail olduğu için ayrıyetten mutluyum.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Ufak olan 1470 gr. imiş :)

Tebrik ediyorum üstadım inşallah daha büyükleri rastgelsin...

Çağatay 05-10-2010 19:42

Hasan bey, tebrik ederim. Bir müddetlik sessizlikten sonra, sizden böyle bir trofe avın geleceğini kendi kendime tahmin etmiştim. Daha da irileri nasip olur inşallah, afiyet olsun.

Hasan BALIKÇI 05-10-2010 19:55

Alıntı:

Çağatay tafarından gönderildi (Mesaj 93677)
Hasan bey, tebrik ederim. Bir müddetlik sessizlikten sonra, sizden böyle bir trofe avın geleceğini kendi kendime tahmin etmiştim. Daha da irileri nasip olur inşallah, afiyet olsun.

çok sağol çağatay biladerim.:)

pek suskun deyildim aslında son 1.5 aydır güzel avlar olmuştu vakit bulamadığımdan paylaşım yapamadım ;)ama aralık ayında her avımın ayrı konuları olacak :)

katılımın için ayrıca teşekkürler :)

Tuncay GÜNAY 05-10-2010 19:56

hasan abi tebrik ederim sanada bu yakışırdı zaten (ben bu balığı bir yerden tanıyormuyum) :)
daha irileri rasgelsin sayın üstadım. paşa nasıl yakalanır ders almaya geleceğim yanına bu trofenin abisini de varmış oralarda beni bekliyormuş. :):):):)

ishak BALLICA 05-10-2010 20:13

Kırkbirkere maşallah..Gene gene maşallah....Kuzu mu desem..?.Koç mıu desem bilemiyorum..?.[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Hasan kardeşim tebrikler....[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]Darası inşallah bizlerin başına...
:)

Not: Kardeşim, eğer sence bir mani yok ise, bu ve bunun gibi fotoğraflarını Gönlü Çupra sevdası'ndan geçen tüm dostların göz zevkine sunmanı bekliyorum...

Hasan BALIKÇI 05-10-2010 20:20

Alıntı:

oltamisina tafarından gönderildi (Mesaj 93681)
Kırkbirkere maşallah..Gene gene maşallah....Kuzu mu desem..?.Koç mıu desem bilemiyorum..?.[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Hasan kardeşim tebrikler....[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]Darası inşallah bizlerin başına...
:)

Not: Kardeşim, eğer sence bir mani yok ise, bu ve bunun gibi fotoğraflarını Gönlü Çupra sevdası'ndan geçen tüm dostların göz zevkine sunmanı bekliyorum...

ishak abicim çok teşekkür ediyorum.:)sizlere inşallah dahada iyileri denk gelir :)güzel msj ın için çok teşekkür ediyorum :)

akinyildiz81 05-10-2010 20:56

abi valla en sonunda taşınacağım aşşağılara doğru.mangalda en güzel duran balık budur.bizim vahşilerden bile çok seviyorum.eline sağlık usta :)

Anıl ÜNALAN 05-10-2010 21:36

Ufakmış ya buna mı trofe diyonuz siz :D
Dayı yine yaptın yapacağını ;) hadi bakalım açıkta av başlıyo oradan asıl trofeyi kaldırda balık görsün gözümüz ;) belki bende gidebilirim bu sene açığa :) sen biliyosun orayı :)
İğnen keskin olsun Sayın Balıkçı :)

ibrahimz35 05-10-2010 21:49

Maşallah, maşallah, maşallah
Hasan Abi, Sessizliğini bozmak için böyle bir trofe mi yakalaman gerekiyor du?
Çok güzel balıklar böyle güzel avların devamını dilerim.

adolomorola 05-10-2010 22:02

Yürü beeeee Hasan abi almışsın yine trofeyi Tebrikler:helal::helal::helal:

Onu bunu bilmem şu alemde gerçekten tanıdığım paşa ustalarının başında geliyorsun bir kez daha tebrikler balık seni değil sen balığı buluyorsun sanırım bu işinde inceliği ve ustalığı bu olsa gerek ....:helal::helal::helal:

Saat 05:56.