RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Çandarlı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8387)

muhabbetci 10-11-2010 15:30

Çandarlı

Merhaba dostlar;
6-7-8 Kasımda Çandarlıdaydım,6-7 sinde deniz dümdüz, hani derlerya çarşaf gibi aynen öyle 8 inde lodos başladı.Takımlar VMC 2-0 iğne,50 lik ana beden,bedende 3 adet iğne,dip kurşun.yem madya.Bırakma takımlar,takımlarda; büyük zil mandalla bağlı.Balık vurunca zil sesi uzak mesafelere duyuluyor.Şamandıralı takımlarlada zarganaya takılıyorum.6-7 sinde şamandıraya ufak tefek gopez ve isparoz vurdu o kadar.Diplerde bişey yok.Bende güneşlenip kabak çitledim.Yanında içeceğimi yudumladım.8 Kasım öğleden sonra koç zili denize fırlattı.heyacanla kıyıya sağ salim çektim,yarım saat sonra başka takım ses verdi ama onu 5-10 metre çektim bıraktı,o gün 1 ahtapot (1-1,5 kilo),1 adet avuc büyüklüğünde karagöz,9 adette gopez geldi.Hava karardığından sadece koç' u foğrafladım. Umarım beğenirsiniz.
İlk defa resim yükledim,umarım problem olmaz.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Taygun KOCABIYIK 10-11-2010 16:31

Önder abi tebrikler az ama öz olmuş, ahtapotuda salata veya güveç yaptın mı yanına bu balıkların krallara layık bir sofra olur :)

muhabbetci 10-11-2010 17:12

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 95754)
Önder abi tebrikler az ama öz olmuş, ahtapotuda salata veya güveç yaptın mı yanına bu balıkların krallara layık bir sofra olur :)

Taygun'cum dondurucuda 2 tane daha vardı, yarın aile meclisi toplantısı var (Annemde İzmir-Üçkuyularda ) orada defnedeceğiz salata olarak. :D

Kamil ESEN 10-11-2010 18:09

Afiyet olsun.Güzel bir paylaşım olmuş.Şansın açık olsun.

muhabbetci 10-11-2010 20:08

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 95757)
Afiyet olsun.Güzel bir paylaşım olmuş.Şansın açık olsun.

Sağolasın Kamil,hepimizin şansı bol olsun.

Hasan BALIKÇI 10-11-2010 20:47

afiyet olsun.:)paylaşımın içinde ayrıca teşekkürler.:)

Adem VARDARCIK 11-11-2010 04:23

Paylaşım için teşekkürler.Bereketli olsun.

Necati ARAT 11-11-2010 07:08

Emeğinize sağlık tek ama güzel..
Paylaşım için teşekkürler..

muhabbetci 11-11-2010 08:26

Hepinize teşekkür ederim ardaşlar;
Ayrıca resimlere el atıp düzelttikleri için Taygun ve Necati kardeşime ayrıca teşekkür ederim.Zaten imageshack sitesinde problem var resimleri zar-zor yükledim,bilgisayarda baya iyiyimdir ama ilk defa yapınca insan zorlanıyor, ayrıca resimleri hangi seçenekten bu hale getirdiniz.Adresi kopyalarken hangisini seçeceğiz,forumdaki tariften biraz değişik geldi adres kopyalama işi, imageshack değişiklik yapmış galiba, :)

trakonya55 11-11-2010 15:58

Çandarlının keyfini çıkartmışsın Önder.Resimi olmasada ahtapot iyiymiş,kupa,karagöz derken tavalığı fazlasıyla cıkartmışsın.Afiyet olsun.

Saat 18:13.