RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Hasan Balıkçıyla av başka güzel oluyor (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8838)

adolomorola 06-03-2011 15:02

Hasan Balıkçıyla av başka güzel oluyor

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu hafta sonu Hasan abi (manisadan)Hasan abi (izmirden):D:D:D
Yani bu hafta iki hasanla beraber ve ben,üç can dostu deniz kıyısında aldık soluğu çok güzel oldu ;)
Cadırı bir çırpıda kurduk oltalarımızıda denizle kavuşturduk ocağımızı yaptık çaylarımızı demledik,keyifli muhabbet arkadan geldi zaten..;)

Çok güzel bir hafta sonu geçirdik,balık zaten bizde ikinci planda ;) ama ikinci planıda ara sıra sıraya koyduk doğrusu :D:D:D

Benim fota makinasına bir kaç poz takıldı bende sizlerle paylaşıyorum,Hasan abinin makinada'da pozlar var hasan abide sanırım ekler buraya ;)
bende fotaları buraya koyup videoları birleştirmeye geçeceğim yani yakında video'da sizlerle birlikte olacak gercekten ilğinç görüntüler çektik diye size biraz tüyo vermiş olayım...;)

İŞTE RESİMLER

Manisalı Hasan abile ben geceleyin birar tane balığımızı yakaladık yiyecek balık çıkmıştı yani...;)

Hasan abi ben size demedinmi ben sabah çekecem balıkları diye söylediğini yaptı ve iki tane arka arkaya bir paşa bir mırmır kenarı ;)

Gece çaylar gündüz tavukları yatırdık masaya...;)

Geri idade bir Müren,bu arada mürenlede tanışma fırsatım oldu oltama ilk defa takılan bir mürenle:D:D:D

salınan lidakilerden bitanesi ve çekilen mırmır
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

buda paşaaaaaaaaa:) ama kameraman acemiymiş:D:D:D

Doğan ÖZCAN 06-03-2011 15:46

Maşallah güzel bir gün geçirmişsiniz daha bereketlileri nasip olsunda bizde taaaaa buralardan seyredelim... napalım artık senede 1 bilemedin 2 defa bu ortamlarda olacağım...Şansınız ve dosluğunuz daim olsun...sağlıkla kalın ...Allaha emanet

adolomorola 06-03-2011 15:55

Alıntı:

Doğan ÖZCAN tafarından gönderildi (Mesaj 102236)
Maşallah güzel bir gün geçirmişsiniz daha bereketlileri nasip olsunda bizde taaaaa buralardan seyredelim... napalım artık senede 1 bilemedin 2 defa bu ortamlarda olacağım...Şansınız ve dosluğunuz daim olsun...sağlıkla kalın ...Allaha emanet

Eyvallah Doğan..;)

Doğan ne yapalım artık bizler burada avlarımızı yayınlayım senide gitmiş gibi hissettireceğiz izine gelince nasip olursada nasıl olsa acısını cıkartırsın sende;););)

kıral kaptan 06-03-2011 17:31

çok güzel bir av olmuş inşallah daha iyileride olur hasan bey paylaşım için teşekürler

Mehmet BODUROĞLU 06-03-2011 18:04

Ohhhh muhabbet koyu, rahatınız yerinde.
Balıklarda süslemiş avınızı, daha ne olsun.
Tebrik ederim 2 Hasan abimi ve Öner kardeşimi.
Çok daha iyilerinin oltanızda olması dileklerimle.

Anıl ÜNALAN 06-03-2011 18:10

Tebrik ederim Öner abi çok güzel av yapmışsınız, devamını diliyorum..
Hasan abinin o meraya zate heykelini dikicez biz, şimdiden tasarımına başladım :)
Ekibi tamamıyla da tebrik etmek istiyorum..
Şansınız daim olsun..

kaptankarabulut 06-03-2011 18:16

:helal::helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

Yaa Öner'im HASAN BALIKCI ile balığa gidilirde boş dönülürmü ?..

Hele hele iki HASAN olunca bu da çifte şans demektir.

Paylaşım için teşekkürler bereketli ve güzel bir gün geçirmişsiniz.

Hasan'ım: sen zaten o lidakinin değil babasını dedesini bile kıyıya aldın.Eğer kaldıysa daha denizde o lidakinin yedi nesil önceki dedelerini çağırsın..:D :D

Hasan BALIKÇI 06-03-2011 18:25

öner kardeşim .:)
seninle beraber av yapmak ayrı bir güzellik.seninle beraber bir şeyleri paylaşmak keyif almak sohbet etmek herşeyden çok daha güzel.:helal:
senin güzelliğin senin dostluğun ne bileyim bana büyük mutluluk ve huzur veriyor.iyiki seninle tanışmışız iyiki dost olmuşuz :)
Hasan abi ile tanışıp aynı merada olta atmak sohbet etmek çok güzel :)yalnız hasan abi bişeyler yemeden duramıyor o biraz kötü :Dama çay deyince akan sular duruyor ;)tam benim gibi benim kafadan balık varmış balık yokmuş önemli deyil yeterki ocakta çayım kaynasın diyor :Dkaç demlik çay demledim hatırlamıyorum :D:Dhasan abi öner çaylar size feda olsun :)
işin açıkçası sizlerle beraber av yapmak çok güzel :)inşallah dahada iyi güzel avlara imzamızı atarız.:)

muammer kardeşimde bizlerin av yaptığı bölgeye sabah erken saate gelmeleri onlarlada birer bardak çay içip sohbet etmek ayrıca güzeldi.:)insan oralarda aynı hobiyi yaparken gördüğü tanıdığı bir yüze sanki asker arkadaşıymış gibi davranıyor özlem gideriyor.:)muammer kardeşim ve dayısına muhabbetlerinden dolayı teşekkürler.:)

ne diyeyimki allah herkese böyle güzel dostluklar güzel avlar nasip etsin.:)

Hasan BALIKÇI 06-03-2011 18:31

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 102250)
:helal::helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

Yaa Öner'im HASAN BALIKCI ile balığa gidilirde boş dönülürmü ?..

Hele hele iki HASAN olunca bu da çifte şans demektir.

Paylaşım için teşekkürler bereketli ve güzel bir gün geçirmişsiniz.

Hasan'ım: sen zaten o lidakinin değil babasını dedesini bile kıyıya aldın.Eğer kaldıysa daha denizde o lidakinin yedi nesil önceki dedelerini çağırsın..:D :D

süleyman abicim :)
sana o kadar dedim gel seni PAŞA TEAM yapalım dinlemedin.:Dhala burdan bana diyorsun yok yedi sülalesi yok dedesinin dedesi :Dabi sende benimle gel PAŞA paşa tut:D:D çok attım demi süleyman abi :D

süleyman abi güzel sözlerin için çok teşekkür ederim:)

bak bende sana bi teklifte bulunayım :D:D gel senide Paşa team
yapalım ;) yakında yeni şapka tişörtlerimizde gelcek sanada 5-6 tişört vereyim :D

kaptankarabulut 06-03-2011 18:49

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 102253)
süleyman abicim :)
sana o kadar dedim gel seni PAŞA TEAM yapalım dinlemedin.:Dhala burdan bana diyorsun yok yedi sülalesi yok dedesinin dedesi :Dabi sende benimle gel PAŞA paşa tut:D:D çok attım demi süleyman abi :D

süleyman abi güzel sözlerin için çok teşekkür ederim:)

bak bende sana bi teklifte bulunayım :D:D gel senide Paşa team
yapalım ;) yakında yeni şapka tişörtlerimizde gelcek sanada 5-6 tişört vereyim :D

Hasan'ım inan çok isterim.Hele hele seninle aynı avlakta av yapıp sohbet etmek inan çok güzel.Ama sende biliyorsun biz ayrı dünyaların insanlarıyız.

Sen zengin ailenin çocuğu bense kenar mahallenin kimsesiz bir çocuğu :D:D :D:D:D:D O nedenle biz BİR ARAYA GELEMEYİZZZ :D :D :D :D

Saat 19:54.