RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Anıl kardeşimin yanındaydımm (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8989)

Emre 04-04-2011 20:58

Anıl kardeşimin yanındaydımm

hafta sonu izmire dershaneye gitmiştim bi dur dedim kendi kendime hemen telefona sarıldım taygunu aradım nerdesin kardeşim dedim sınavım var,sınava giricem dedi anıl sadıcımdan haberin varmı dedim evde o dedi hemen anılı aradım 30 dk sonra alsancak caminin orda buluştuk :D napalım napalım derken hasan abimi arayalım dedim gelmişken onuda göreyim hal hatrını sorayım, hasan abiye telefon açtık :D oda manisaya gitmişşşş haydeeee şansa bak :D en başta anılın tekneye gitmeye karar verdik,sonra hava rüzgarlı olunca boşver dedik karnımızda açıkmıştı anıl pizza yiyelim dedi,oke dedim bnde ve bu arada TAYGUNNNN anılı yakında istemeye gelecekler sadıcımmm gerisini anıl anlatsınn :D adam hep karizma hep karizmaa :D gülücüklerle dikkatleri üzerine topluyo yakında kızlar kaçırcak haberin olsun benden söylemesi :D:D anıl kardeşim beni affet siteye geç girebildim şuan mesaideyim mesajı iş yerinden atıyorum :) gerçektende cok güzel zaman geçiridim anıl herşey için teşşekür ederim sadıcım

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Anıl ÜNALAN 04-04-2011 23:13

Kardeşim düşünüp aradığın için teşekkür ederim :) yine gel yine gezelim :) ama şunu anlamıyom resimdeki tipe bak birde orda kilere bak :) nasıl oluyor bu yahu sen anlat :D
Daha güzel günler yine bizimle olsun kardeşim :)

Kamil ESEN 05-04-2011 08:49

Ooo gençler çok güzel vakit geçirdiğiniz belli.Allah muhabbetinizi daim etsin.Bu ziyaretleri sıklaştırın bence.;)

Emre 05-04-2011 15:07

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 104221)
Ooo gençler çok güzel vakit geçirdiğiniz belli.Allah muhabbetinizi daim etsin.Bu ziyaretleri sıklaştırın bence.;)

sağol kamil hocam:) :helal:

adolomorola 05-04-2011 16:55

Eeeee!! Emre şansına küs sen Hasan abiyi İzmir'de arıyorsun Hasan abin bizlerin yanında :(:(:( Nasip değilmiş

Anıl ile güzel bir birliktelik olmuş
Her daim devamını dilerim...;)

Hasan BALIKÇI 05-04-2011 18:19

İşte öyle birşey.:)

emre kardeşim benim herzaman yaptığım bir şey vardır belki hiç kimse bilmiyor aniden karar verir birden yaparım .:Dişte o günde aynı oldu orhan biladerim aradı bende gidelim dedim gayet kolay oldu.:D

ama geleceğinden haberim olsaydı işte o zaman sonuna kadar beklerdim.:)
sağlık olsun abim başka sefere gelirsin olmazmı .;)

dizel45 06-04-2011 07:34

kardeşlerimmm işallah en kötü gününüz böyle olurrr

Hasan BALIKÇI 06-04-2011 14:42

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][/quote]

hangi filimden rol bekliyorsunuz :)artis gibi görünüyonuz maşallah.:)
yüzünüzdeki gülümseme eksik olmasın kardeşlerim.:)

Taygun KOCABIYIK 07-04-2011 08:52

Emrem güzel kardeşim birileri şu adamı kaçırsa alıp gitse ben nasıl ferahlıycam bir bilsen :D
Sınav münasebetiyle görüşemedik üzgünüm, inşallah havalarda güzelleşiyor limanda teknede balık yeriz önümüzdeki haftalarda.

Emre 08-04-2011 14:05

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 104287)
Emrem güzel kardeşim birileri şu adamı kaçırsa alıp gitse ben nasıl ferahlıycam bir bilsen :D
Sınav münasebetiyle görüşemedik üzgünüm, inşallah havalarda güzelleşiyor limanda teknede balık yeriz önümüzdeki haftalarda.

Alıntı:

adolomorola tafarından gönderildi (Mesaj 104233)
Eeeee!! Emre şansına küs sen Hasan abiyi İzmir'de arıyorsun Hasan abin bizlerin yanında :(:(:( Nasip değilmiş

Anıl ile güzel bir birliktelik olmuş
Her daim devamını dilerim...;)

çok sağol öner abicimmmm

Saat 04:02.