RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   31 Temmuz Güzelbahçe avı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9527)

Anıl ÜNALAN 01-08-2011 09:13

31 Temmuz Güzelbahçe avı

Cumartesi balıktan dönerken hızımızı alamadığımızı farkettik ve pazar günü içinde bir plan yaptık. Planımız sabahın erken saatinde çıkıp güzelbahçe açıklarında çapariyle istavrit yapmaktı. 2 Üstadı yanıma alınca dedim ki tamam balığın kökünü kazır bunlar o yüzden ben olta atma gereği bile duymadım :D ama hava çok kararsızdı resmen mevlana gibi döndü durdu bu yüzden de pek balık yapmadı.
Sabahın 4 ünde uyanmanın uykusuzluğu üstümüzden atıldıktan sonra asıl hedefimizde olan onun için balığı bahane ettiğimiz hoş sohbetimiz başladı ve avımız sonlanana kadar eğlenceli saatler geçirdik.
Avımızı saat 9 civarında sonlandırdık ve daha sonra liman kahvesinde 2 el ihaleli batak çevirdik :)
Hakan Supçin, Murat Çakmakçı ve diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum :)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

muhabbetci 01-08-2011 09:45

Anıl noldu bu balıklara,bizde Urlada 2 tur yaptık tık yok,ama yılmak yok,balığa devam.Güzel günler gelecek,avlarında bol şanslar.

CEMAKO 01-08-2011 09:54

Anıl Avınız güzel olmuş tebrik ederim
İnşallah daha bereketli avlar da yaparsınız
rastgele

Anıl ÜNALAN 01-08-2011 10:54

Alıntı:

muhabbetci tafarından gönderildi (Mesaj 110897)
Anıl noldu bu balıklara,bizde Urlada 2 tur yaptık tık yok,ama yılmak yok,balığa devam.Güzel günler gelecek,avlarında bol şanslar.

Bi kaç gün önce istavrit daha verimliydi abi ama dünkü havadan dolayı sanırım balık pek bi iştahsızdı. Hamsiler oltaya atlıyor istavritler dokunmuyordu :) Amacımız zate eğlenmek olduğundan bizde erkenden dönüverdik.

Alıntı:

CEMAKO tafarından gönderildi (Mesaj 110901)
Anıl Avınız güzel olmuş tebrik ederim
İnşallah daha bereketli avlar da yaparsınız
rastgele

Yaparız abi yaparız ;) Bizim avımız sohbet, muhabbet önce onu sağladık mı balığı buluruz :)

ibrahimz35 01-08-2011 11:04

Anılcım bu ne hız böyle, maşallah güzel bir av olmuş.
İnşallah bir daki sefere hem balık hemde sohbet bol olur.

Anıl ÜNALAN 01-08-2011 11:42

Alıntı:

ibrahimz35 tafarından gönderildi (Mesaj 110907)
Anılcım bu ne hız böyle, maşallah güzel bir av olmuş.
İnşallah bir daki sefere hem balık hemde sohbet bol olur.

9-10 gibi Murat abiler limandan döndü ve daha sonra arkadaşlarım geldi arkadaşlarımla adaya gidiyordum hem yüzüp hem balık avlamaya devam etçektim bu aralar birazcık balık tutasım geldi ama motorum arıza yaptı yoğun uğraşlarım sonucu sadece geriye dönebilcek kadar tamir edebildim yoksa hızımız yeni başlıyor olacaktı :)
Umarım beraber olur abi ;)

Yağız DEMİR 01-08-2011 13:37

tum ekbı tebrık ederım bereketlı bır av olmus paylasım ıcın tesekkurler emegınıze saglık

kaptankarabulut 01-08-2011 14:27

Anıl,paylaşım için teşekkürler.Hakan ve Murat kardeşimizlede tanışmak nasip oldu.Her ne kadar sohbetimiz kısa sürmüş olsa da en azından tanışmış olduk.Gerçekten balık bir coşuyor bir kayboluyor.Bir önceki güne göre bu gün daha verimsizdi.Önümüzdeki günler umuyorum daha verimli günlerimiz olur..

Raif Yelkenci 01-08-2011 17:48

Anıl güzel balıklar elinize sağlık tüm ekibi kutlarım.

Murat ÇAKMAKÇI 01-08-2011 18:32

anıl balık bahane sohbet şahane
çok güzeldi batakta ilk evvel sizi yemledim yannış anlamayın;)
bidaha bende oyun bırakamazsınız;)hakan abin nasıl :'( du :D

Saat 05:21.