Yalnız Mesajı Göster
Eski 24-06-2012, 12:50   #10
Baba Yalçın
Profesyonel Balıkçı

Baba Yalçın kullanıcısının avatarı

Alıntı:
snapper tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
gerceklere cok iyi deginmisin yalcin abi, ellerine saglik,

Bahri'cim sağol ne haber. Bu bölüm yeni versiyon daha bitmedi damadı yakalıyamadım bir türlü, ilişkenlere sarılmış trol, gırgır ağları var ama format dönüşümü lazım. O yüzden o fotoları koyamadım. Bölüm tam bitmediği için de sana da bahsetmedim. Yani bitirip öyle söyleyim dedim. 4. Bölümü 2. Harita için 1.ci Bölümden beri beklettim harita istediğim gibi olmadı ama sonra denk gelirse değiştiririz ne yapalım. Konunun hazırlamasını bırak (akıllara zarar) sadece 4.cü bölümü foruma koymak 1.ci gün 8.5 saat, 2.ci gün 9.5 saatimi aldı, yani sadece buraya 4.cü bölümü koymak 2 gün ve 18 saat sürdü fotoları onar onar koymam gerekirken 3-4'er bazende birer birer koydum. İkide bir bağlantı yavaş, ya da bağlantı kesiliyordu habire. Valla böbrek taşı dökmemi dersin, sıcakta kızamık çıkardım resmen neyse azı kaldı. Bu arada 5. Bölümüde bitirdimi, yarım kalana damardan devam edicez bundan kaçış yok. Sen neler yapıyorsun bu ara sesin soluğun pek çıkmıyor. Ben gördüğün gibi fırsat bulamıyorum. 30 gün omuz fizik bitti işte. Daha hala sol göz arpacığın az kalan kısmı gene ara ara yokluyor. Ameliyat bile kesmedi. Bilgisayarı bırakıp biraz kaçabilsem bu çalışmaya göz ne yapsın. Öptüm Bahri'cim.