Yalnız Mesajı Göster
Eski 13-01-2007, 19:23   #2
eşref sürek
Tayfa

selam yılmaz kardeş bende teknede kamış kullanıyorum benim tavsiyem kullanıcağın kamış 1.80 ni gecmesin uzun olursa rahat çalışamazsın ben teknede alba starın 2305 serisi 100 300 atarlı 1.20 1.35 cm kamışını kullanıyorum bunlara çıkrık tipi makina bağlı bu kamışların fiyatıda 6 ytl gibi komik bir fiyat ayrıca daha iyi bir şey istersen o zaman yine alba starın 1.80 cmlik çeşitli lbs lerde güzel kamışları var ben bunun 80 lbs lik yani yaklaşık 40 kg çekerlisini çıkrık makina ile kullanıyorum 3 senedir ne kamışlarda nede makinalarda bir sorun yaşamadım dahada çeşit seceneği için kısık balıkcılık sitesini gez ben onlardan aldım o kısa kamışlara çıkrık makinalar normalde takılmıyo ters olduğu için bende makinayı üste gelicek şekilde takıp misinayı halkalardan gecirdikten sonra makinaya ilk halkayı makinaya 45 derece olucak şekilde ikinci halka buna biraz daha aşağıya bakacak son halkada tam normal durumda tam aşağıya bakacak şekilde olusa misina kamışa hiç sürtünmeden rahatlıkla çalışırsın 1.80 lik kamışlarda böyle bir şey yok çorludan selamlar yardımcı olduksa rastgele
eşref sürek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla