Yalnız Mesajı Göster
Eski 04-05-2007, 15:33   #21
orca
Oltacı

kursat kardesinki gibi bir yati geciyorum ama 2 kisilik sandalda ne mangali, ne rakisi ne sarabi? deniz sakaya gelmez, once guvenlik, once keyif degil...
yanlis anlamayin, atil kardesimin tasarimci (ya da adayi) olmasi sebebiyle sorularini cok makul buluyorum ama 2 kisilik bir sandalda hem mangalin hem ickinin sakincalari cok fazla. uzerinde dusunmemek bile gerekir diye dusunuyorum. ayrica kullanissizdir. 2 kisilik sandalin icine yerlestirilecek mangalin sandala zarar vermeyecegine ihtimal vermiyorum. disina yerlestirseniz, 2 kisilik sandalin kupestesinin sudan yuksekligi olsa olsa ne olabilir ki?
senelerdir keyifci arkadaslarim israr eder, atalim mangali tekneye, alalim biralari rakiyi, alem yapalim. arkadaslarimi kirmak pahasina her seferinde reddettim, cunku sakincalari saymakla bitmez.
benim usul adap gordugum ustalarim, hem cok sıkı iciciler, hem de muthis keyif adamlariydi ama ben bir kere bile teknede icki icildigine ates yakildigina sahit olmadim.
Asagida goreceginiz resimler, teknede mangal yakilmasi yuzunden degil, elektrik kontagi sebebiyle cikan bir yanginin fotograflari, ben sadece boyle bir durumun ne kadar korkunc oldugunu tasvir edebilmeniz icin ekledim.

tekrar ediyorum, atil kardesim, sakin cekinme, sor soracagini, herkes de dogru bildigince yanitlasin, herkesin yanitina da kendi fikrimmiscesine saygi duyarim, benimkilere de duyulmasini rica ederim.
ama lutfen boyle bir projeyi hayata gecirmeye kalkmayin...

orca Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links