Yalnız Mesajı Göster
Eski 09-10-2008, 06:50   #12
Wetblue
Tayfa

Wetblue kullanıcısının avatarı

Angry ????????

Alıntı:
lineerman tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu çok doğru ama meraktan soruyorum o insanlar nasıl geçinecek? sonuçta ciddi bir sektör? yanliş anlaşılmasın fikrinizi destekliyorum.
Bu sorunuza cevap veremek istiyorum. Kaçakçılık ve sahtecilik kanunla yasaklanınca o işte legal çalışanlar illegal olunca NE YAPARLARSA ONU.Bu resimde bir trolden alınıp satılan balıkları görünce bunu yapacak kadar zalim kişileri düşünmek bence biraz saflık olacak.Komşu YUNANLI tüm trol teknelerini yasakladı yıllr önce sonrasında yakaladığı her tekneyi YAKTI bu gün YUNANİSTANDA tek trol yok. Bu sistemden faydalanan ve cebini dolduranlar olduğu açıkça belli bu avcılık değil resmen yağmacılık . Şayet gelecekte çocuklarınız ve trunlarınız balık yesin diyorsanız lütfen bu yağmacılığı engelleyelim.
TRIVIRI için kıyamet koparılıyor bu TROL KATLİAMI hala legal . Bu olacak şey değil.
"Not: Resim çekmek istediğimde satan balıkçı engel oldu bende para ile alıp evde çektim ayıklanmış olması ondandır ."

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

23/05/1953
Mersin/Erdemli

A Rh +
"Alkolsüz & Nicotinsiz"

Bu mesaj en son " 09-10-2008 " tarihinde saat 07:00 itibariyle Wetblue tarafından düzenlenmiştir....
Wetblue Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla