Yalnız Mesajı Göster
Eski 30-10-2009, 16:13   #2
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

İşlerim dolasıyla uzun zamandır tadamadığım bu muhteşem duyguları nihayetinde yeniden tatmak mümkün oldu.Necati abiminde anlattığı gibi bizleri ençok sevindiren avın bereketi değil neşesiydi.Muhabbetimiz odun ateşi başında geçen hoş anlarımız yapılan avın bereketinden daha fazla anımsanacaktır.İshak abimi ve arkadaşlarınıda yanımızda görünce işte doymayın muhabbetin tadına.Bir biz gidiyoruz onların yanına, bir onlar geliyor yanımıza

Balık açısından benim için çok bereketli geçti maşallah resimde gördüklerinizi ben tuttum demeyi çok isterdim ama bırakın beni, elimi sıkanlar yanıma oturanlar dahi şoku atlatmış değiller.Ne yaptıysam ne denediysem olmadı.Saatlerce oltamın başında gözümü ayırmadan bekledim.Tam o sırada, işte oldu!.. diye bir sese irkilip döndüğümde Hasan abimin abisi Sabri abimin paşasını gördüm.Bu anlık süren olaydan kafamı oltama çevirdiğimde gözlerim yuvasından çıkmak üzereydi oltam yarım ay pozisyonunda gerilmiş misina geri salıma başlamıştı hemen çelmeye çalıştım ama nafile geçmiş olsun.Malesefki bu bahtsız durumum gün boyunca devam etti.Necati abim Doğan ve Yağız birlikte bir av yapıyorlardı saolsunlar gel yanımıza burada av var sende sebeblen dediler ama nafila aralarına girmem dahi işe yaramadı.İşin kötü yanı benle birlikte onlarda epey dinlenme fırsatı buldu Baktım balık tutacağım yok bari Hasan abime kameramanlık yapayım dedim.Hasan abim oldukça iri bir paşayı kıstırmış usul usul kıyıya almaya başlamıştı hemen geçtim kameramın başına başladım çekime.Balık kıyıya çıkmasına 4-5 metre mesafe vardıki benimi gördü nolduysa bir anda hooop gözden kayboluverdi. Anlıyacağınız sıfıra sıfır elde var sıfır...

Daha güzel avlarda bu bahtsız kardeşinizide aranıza alısanız eğer görüşmek dileğiyle...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla