Yalnız Mesajı Göster
Eski 02-11-2009, 12:21   #6
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Yağız DEMİR tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
en basta tum ekıp arkadaslarımı tebrık ederım ogun ben arkadasımın dogum gunundeydım butun dostlar yenı toplanmıs pasta uflenıyordu bır baktım telefonum calıyor dadaaaaaa hoppp necati abı ve dogan kardesım dedılerkı balıka gıdıyoz gelıyonmu demeye kalmadı ben hemen gelıyom cevabını yapıstırdım bır kafayı cevırdım yasgunu sahıbı ve dıger arkadaslarım bana bakıyo nere olum daha pasta yıyecez dedıler
ben bırden balık sevdasına dogum gununu unut verdım valla balık beyınlı derler ya balık denınce balıktan farkım olmuyo arkadaslarımın yanından ayrıldım eve tam vardım necatı abı ve dogan gelmısler bune hız ole yaww
neyse yola koyulduk ve degerlı abım hasan abı ve kardesım serkan bızı beklıyorlar oradan bır kac arkadasıda alıp hemen yola koyulduk ınanırmısınız bılmem ama ben ogun balıka gıderken tam 1 gun uyku uyumamıstım ve balık gunude uyumadım anlıyacagınız 2 bucuk gun uykusuz kaldım ama o ortama muhabbete kahkahaya samımıyetlıge dostluga herseye degerdı ve deydıde
serkan kardesım dedıgı gıbı sansız gunundeydı ama cayları sahaneydı ellerıne saglık kardesım hele hele o mangal superdı oglen benım gobekte bıraz kestırsende kardesım muhabbet dostluk ve o yasanan heyecen superdı
hasan abım sana defalarca tesekkur ederım super bır ınsan ve degerlo bır abımsın her sey superdı bız bunu hep yapıyoruz artık alıskanlıkta oldu balıksız olmuyo ama sohbetsız hıc olmuyo
ıshak abım senıde orada gormek cok hos keyıf verıcıydı o sohbetını cok ozlemısım cok guzzel dakıkalar gecırdık hep beraber ayaklarınıza dılınıze muhabbetınıza saglık abım
Necati abı ve Doğan kardesım sızlerde cok sagolun ıyıkı varsınız hepınız canı gonulten tesekkurler
evettt vıdolar bu fotolardan dahada harıka goreceksınız ben bıle tekrar tekrar ızlemek ıcın dort gozle beklıyorum

TUM EKIBI CANI GONULDEN KUTLARIM ORADA OLAN VE OLAYAN TUM EKIBI

Yağızım Kelim benim..
Sen olmasan olurmu idi ..
Korumasız çıkmam yola ..
adamın dağ başında neler gelir başına belli olmaz..
Kardeşim ..
Benim bir lafıma he deyip arkadaşlarının ortamından ayrılman beni bir deg-fa daha onure etti ..
Herşey gönlünce olsun..
Ben sana teşekkür ederim..
Kal sağlıcakla..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla